Ruchome godziny wykonywania obowiązków to nie praca zmianowa

autor: Not Lg18.07.2013, 08:25; Aktualizacja: 18.07.2013, 08:26

Firma planuje wprowadzenie elastycznego czasu pracy, jeśli w życie wejdzie uchwalona już nowelizacja k.p. Czy będzie to równoznaczne ze stosowaniem pracy zmianowej?

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Komentarze (2)

  • MoJe(2013-07-18 09:39) Zgłoś naruszenie 00

    Przy konstruowaniu obecnie obowiązującej definicji pracy zmianowej (art. 128 par. 2 pkt 1 k.p.) pominięto najistotniejszą i zasadniczą cechę charakteryzującą ten system organizacji pracy, tj. wymianę pracowników na tym samym stanowisku. Uważam, że zrobiono to celowo.
    Takich perfidnych "kwiatków" jest w Kodeksie pracy więcej. Ciekawe, kto za tym stoi?

    Odpowiedz
  • Do MoJe(2013-07-18 13:33) Zgłoś naruszenie 00

    Kazde prawo uchwalane jest celowo. Zalozenie, ze poslowie uchwalaja cos, o czym nie wiedza do czego sluzy, jest zalozeniem prawdziwym ale systemowo blednym.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane