Dłuższe czekanie na orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

autor: Michalina Topolewska18.09.2012, 07:27; Aktualizacja: 18.09.2012, 08:44

Nawet cztery miesiące po złożeniu wniosku w powiatowym zespole ds. orzekania o niepełnosprawności czekają osoby starające się o ustalenie jej stopnia lub o jego zmianę.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (2)

 • Polskie bezprawie?(2012-09-18 11:54) Zgłoś naruszenie 00

  Pytam się po co uchwala się rożne ustawy, zarządzenia, konstytucję i rożne akty prawne, skoro bezkarnie rządzący ich nie przestrzegają i robią sobie jaja z polskiego prawa?. Jednak ktoś kiedyś mądre zdanie powiedział ze Polska
  to dziki kraj i jeszcze daleko nam do krajów rozwiniętych?

  Odpowiedz
 • państwowiec(2012-09-18 15:45) Zgłoś naruszenie 00

  Zgadzam się z przedmówcą. Prawa powinny być przestrzegane, ale też uchwalane w sposób odpowiadający faktycznym możliwościom państwa. Mówiąc wprost, nie obiecywać nic na co pańswo nie stać, bo będzie to tylko na papierze. Tak funkcjonujące państwo nie jest dla obywatela wiarygodne i tak naprawdę nie daje rękojmi żadnych praw. A przecież umów należy przestrzegać, gwarancji danych obywatelowi tym bardziej!
  Druga kwestia to rzetelność artykułu. Zastanawiam się czy można nadać taki tytuł przytaczając dane z kilku Zespołów kiedy tych Zespołów jest w Polsce co najmniej kilkadziesiąt o ile nie kilkaset???

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane