Ruch Palikota chce nowelizacji Kodeksu pracy

12.01.2012, 15:39; Aktualizacja: 12.01.2012, 15:46

Klub Ruchu Palikota wspólnie z Kancelarią Sprawiedliwości Społecznej Piotra Ikonowicza przygotowuje projekt nowelizacji Kodeksu pracy. Partia chce m.in., by prawo do tworzenia związków zawodowych mieli wszyscy pracownicy, a nie tylko zatrudnieni na umowę o pracę.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • PIOTR(2012-01-12 18:48) Zgłoś naruszenie 00

    palikot myśli bo ludzie mają dość ściemy tuska i lewiatana że to robole są winni bo czegoś żadają i powinni zapie...ć bo jest kryzys TYLKO NA CZYM ONI ZBILI SWOJE MAJĄTKI JAK NIE NA WYZYSKU I KORUPCJI

    Odpowiedz
  • zagorzały przeciwnik J. Palikota(2012-01-13 08:20) Zgłoś naruszenie 00

    Tym razem jednak chylę czoła. Panie Januszu, nareszcie Pana polubiłem. Pozdrawiam

    Odpowiedz
  • Duda.(2012-01-13 08:40) Zgłoś naruszenie 00

    WSTYD dla PIS-u , SLD, Solidarności , OPZZ-u ... DOŚĆ ŚCIEMY GODNOŚCI W PRAWIE PRACY CHCEMY !!!

    Odpowiedz
  • sna(2012-01-13 09:47) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Januszu, nareszcie ktoś zaczyna myśleć, dziękuję i proszę nie zmieniać stanowiska, a zyska Pan szacunek i poparcie u wielu ludzi, którzy obecnie jeszcze wątpią
    Pozdrawiam

    Odpowiedz
  • tak przypuszczam(2012-01-13 14:44) Zgłoś naruszenie 00

    A może tak zasugerować aby wogóle zlikwidować umowy o pracę, nich każdo otwiera własny "biznes" i płaci podatki zus itp. wtedy zapewne rozym wróci z doooopy do głowy każdemu, kto zazdrości pracodawcom.

    Odpowiedz
  • tak myślę(2012-01-14 16:20) Zgłoś naruszenie 00

    ja myślę że dziś prawo jest tylko dla pracodawcy pracownik to wół do roboty a jak chce za dużo to na jego miejsce przyjdzie następna osoba brawo panie Januszu moze ktos coś zrobi dla pracownika i niekiedy pracodawca pomyśli że to pracownik robi na pracodawce a ten chełpi się zyskami

    Odpowiedz
  • Mietek(2013-01-08 06:08) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Januszu w pełni popieram Pana propozycję ,jako związkowiec uważam, że są to dobre i słuszne propozycje. Należało by jeszcze zlikwidować obowiązek przekazywania co kwartał informacji o ilości członków związku do pracodawcy.
    Pozdrawiam

    Odpowiedz