W Centralnej Bazie Ofert Pracy w ciągu 5 lat pojawiły się... 64 ogłoszenia

autor: Sylwia Czubkowska29.11.2011, 07:44; Aktualizacja: 03.12.2011, 09:12

Choć resort pracy realizował wszelkie konkursy i przetargi na nowe aplikacje i rozwiązania informatyczne zgodnie z Planem Informatyzacji Państwa, to i tak e-administracja nie działa. Co najważniejsze, zupełnie nie pomaga w walce z bezrobociem czy zarządzaniem pomocą społeczną.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (12)

  • rj(2011-11-29 16:48) Zgłoś naruszenie 00

    bz: pokaż, w którym miejscu "to NIK stwierdził". Dla mnie jest to informacja warta tyle, co audycje Radia Erewań. A urzędnikiem nie jestem.

    Odpowiedz
  • jura(2011-11-29 08:28) Zgłoś naruszenie 00

    Od lat MPIPS to resort dla głupszego koalicjanta, bo kto mądry chciałby zajnować się biedą,no może tylko przed wyborami.

    Odpowiedz
  • Majster(2011-11-29 08:33) Zgłoś naruszenie 00

    Teraz zachodzi pytanie,kto rozliczy kogoś odpowiedzialnego za wdrożenie i działanie systemów.W firmach prywatnych jest sprawa prosta - słaby wynik, wylatujesz,albo brak zapłaty itd...Ale tu - Pani Halinka bać się nie musi, w końcu pracuje tu od 25 lat i znać się nie musi

    Odpowiedz
  • jete(2011-11-29 09:09) Zgłoś naruszenie 00

    Skąd pojawiła się liczba _64_? Na stronach Ministerstwa - PSZ - oferty są uzupełniane na bieżąco. Obecnie jest ponad 10tyś. Skąd źródło informacji??

    Odpowiedz
  • Lk(2011-11-29 12:16) Zgłoś naruszenie 00

    Również proszę autora o wyjaśnienie skąd się wzięła liczba 64? Mam nadzieję, że doczekam się odpowiedzi a artykuł nie jest tylko tanim źródłem sensacji.

    Odpowiedz
  • :)(2011-11-29 12:37) Zgłoś naruszenie 00

    Byłem na stronie działa super można nawet znaleźć pracę poza Polską. Gratuluje
    Dlaczego wniosek o alimenty ma być po angielsku? bo np. niania z chin jak zajdzie w ciążę z ojcem dziecka, którym się opiekuje będzie potrzebowała wniosku raczej po angielsku.

    Odpowiedz
  • :)(2011-11-29 12:38) Zgłoś naruszenie 00

    to jest ...64 czyli może być 10064 lub każda inna liczba :)

    Odpowiedz
  • rj(2011-11-29 12:44) Zgłoś naruszenie 00

    Pan redaktor chyba nei zadał sobie nawet trudu zweryfikowania informacji, tylko zrobił bezmyślne kopiuj-wklej. Dane sprzed chwili: Centralna Baza Ofert Pracy www.psz.praca.gov.pl/ -> Znaleziono 10178 ofert...

    Odpowiedz
  • Lk(2011-11-29 14:15) Zgłoś naruszenie 00

    Kolejny brukowiec tworzy się w Polsce. Byle tylko pokrzyczeć, skłócić, zarobić.

    Odpowiedz
  • bz(2011-11-29 15:45) Zgłoś naruszenie 00

    przecież to NIK stwierdził że tyle ogłoszeń dano w 5 lat, nie redaktor.
    Ale przecież jak ktoś ma sobie coś do zarzucenia, to zaraz odbiera to do siebie. Prawda potrzebni urzędnicy ?

    Odpowiedz
  • takisobieczlowieczek(2011-11-29 16:33) Zgłoś naruszenie 00

    Majster- gdyby decydowała Pani Halinka z 25 letnim stażem pracy to pewnie wszystko byłoby jak należy. O tej wielkości inwestycji decyduje co najmniej szef urzędu w porozumieniu z wiceministrem i zwykle tzw. niezawisła komisja powołana przez ministerstwo i dyrektora urzędu. A niestety Ci panowie to fachowi dyletanci zwykle politycy albo ich najbliższe otoczenie i mienią sie fachowcami po miesięcznej pracy na stanowisku prezesa ,ministra A polityków jak wiesz żadna odpowiedzialność zawodowa nie obowiązuje.

    Odpowiedz
  • bzdury publikujecie(2011-12-29 19:18) Zgłoś naruszenie 00

    Bzdura Panie autorze tekstu - czy sprawdzał Pan działanie tego serwisu? Jeśli nie to proszę zajrzeć na stronę portalu Centralnej Bazy Ofert albo tu na zrzuty ekranu z owego portalu, który działa bez zarzutów od lat i jest dużo bardziej pomocny niż niejeden pracownik z PUP-u:
    *************************************************************

    Odpowiedz