Wojsko bez dodatku motywacyjnego i nowych mundurów, ale za to z podwyżką

autor: Artur Radwan28.11.2011, 06:30; Aktualizacja: 04.12.2011, 08:01

Resort finansów blokuje wszystkie zmiany przepisów w armii, które wiążą się z kolejnymi wydatkami. W zamian żołnierze mają od lipca otrzymać średnio po 300 zł podwyżki.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (16)

  • kasia(2013-01-23 12:46) Zgłoś naruszenie 00

    eśli mój mąż pracuje w wojsku to należą się co miesiąc pieniąze na córkę ole ?

    Odpowiedz
  • lol(2011-11-28 12:02) Zgłoś naruszenie 00

    BZDURA znowu KŁAMSTWA!!! OBIECANKI ale w ustawie około budżetowej NIE MA nic na temat TYCH PIE-Nędzy ...

    Odpowiedz
  • ewa(2011-11-28 10:24) Zgłoś naruszenie 00

    A dlaczego refoma emerytalna mundurowych ma byc dopiero za 15 lat, ponieważ ma dotydczayc dopiero nowo wstępujacych ? A tego nie placą ZUSu !

    Odpowiedz
  • trochę zaskoczony(2011-11-28 10:29) Zgłoś naruszenie 00

    Jak widać kryzys nie atakuje wszystkich równomiernie. Niektórych w ogóle nie dotyka.

    Odpowiedz
  • smok(2011-11-28 17:04) Zgłoś naruszenie 00

    Ktoś musi zaprowadzić porządek jak naród będzie na ulicy

    Odpowiedz
  • Co ?(2011-11-28 17:22) Zgłoś naruszenie 00

    Skoro roczny koszt nowych mundurów i dodatków motywacyjnych to 24 mln(2+22), a roczny koszt podwyżki ma wynosić 180 i dalej 360 mln zł, to gdzie tu oszczędności ?

    Odpowiedz
  • ds(2011-11-28 18:57) Zgłoś naruszenie 00

    SZANOWNI WOJSKOWI ORAZ POLICJANCI. MAM ZNAJOMĄ W MINISTERSTWIE FINANSÓW I PRZESYŁAM 100% INFORMACJE. OD LIPCA 2012 ROKU EMERYTURY BĘDĄ NALICZANE OD PODSTAWY, NIE BĘDZIE ŁĄCZENIA EME-REN, DODATEK Z OSTATNICH 12 MIESIĘCY.

    Odpowiedz
  • kropka(2011-11-28 21:48) Zgłoś naruszenie 00

    pewnie nie

    Odpowiedz
  • pitu(2011-11-29 06:45) Zgłoś naruszenie 00

    Jak to średnio 300? Przecież premier powiedział że po 300 na głowę. Pazerni generałowie dostaną po 1000 a szeregowy 100 i będzie grało jak zwykle.

    Odpowiedz
  • jj(2011-11-29 11:17) Zgłoś naruszenie 00

    ds to, co piszesz ma dotyczyć nowo przyjętych żołnierzy / funkcjonariuszy czy wszystkich łącznie z obecnie służącymi ???

    Odpowiedz
  • franek(2011-11-29 11:25) Zgłoś naruszenie 00

    Ostroznie3 z wynagrodzeniem dla generalow przestepcow...Innych pewie...,

    Odpowiedz
  • wowo(2011-11-29 20:09) Zgłoś naruszenie 00

    Pier...e się wszyscy ja służe ojczyznie i koniec ma byc kasa jak nie to odchodze!!!1

    Odpowiedz
  • axelFo(2011-12-04 08:55) Zgłoś naruszenie 00

    Inspektorzy Transportu Drogowego od 4 lat nie dostali podwyżki, zarabiają tak samo jak policjant z 2 letnim stażem. Jest ich w kraju 600 osób, kiedy rządzący dadzą im 300 zł podwyżki. Nauczycielom już daliście, policjantom też dacie, a reszta...???

    Odpowiedz
  • oszukana-54(2011-12-04 15:47) Zgłoś naruszenie 00

    Reszta społeczeństwa nie liczy sie dla premiera reszta to hołota niech pracuje za 1358 zl.Tylko uprzywilejowane święte krowy im przecież się należy ! Niech tyrają po 40 -- 50 lat na tych co odchodzą po 15 latach !
    Brawo panie Tusk nie tak to miało wyglądać oszukał pan społeczeństwo !

    Odpowiedz
  • bbb(2011-12-18 22:07) Zgłoś naruszenie 00

    a dlaczego szeregowy ma dostać taką samą podwyżkę jak podoficer czy oficer? Uczyć się nie chciało to niech ***********

    Odpowiedz
  • bbb(2011-12-18 22:10) Zgłoś naruszenie 00

    oszukana-54 to zaciągnij się do wojska jak Ci tak źle. Kobiety też teraz przyjmują:)
    Ale wydaję mi się, że nie wytrzymałabyś tam nawet tydzień..

    Odpowiedz