Pracę nad doktoratem będzie można zacząć już na studiach

autor: Urszula Mirowska-Łoskot03.11.2011, 08:10; Aktualizacja: 03.11.2011, 08:15

Absolwenci studiów licencjackich lub inżynierskich będą mogli zrobić doktorat bez uzyskania tytułu magistra.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • m.a(2011-11-03 11:37) Zgłoś naruszenie 00

    Aniu przepraszam z gory za ten komentarz, ale moze masz klopoty z uzyskaniem pracy bo nie umiesz czytac ze zrozumieniem? Polecam jeszcze raz przeczytac sam tytul tego artykulu :-)
    Skad pomysl, ze dotyczy to jednolitych studiow magisterskich?

    Odpowiedz
  • Ana(2011-11-03 15:48) Zgłoś naruszenie 00

    Przepraszam, ale tak wynika z treści tekstu o czym pisałam. Wczytaj się dobrze w tekst to zrozumiesz, że dobrze napisałam.

    Odpowiedz
  • Ana(2011-11-03 15:52) Zgłoś naruszenie 00

    >>Oprócz osób z tytułem licencjata lub magistra będą mogli się starać o niego studenci po trzecim roku pięcioletnich jednolitych studiów magisterskich.

    Odpowiedz
  • marek(2011-11-03 17:34) Zgłoś naruszenie 00

    Kobieto nie kompromituj sie, bo jesteśtypowym funkcjonalnym analfabetą, mimo formalnego wykształcenia jakie posiadasz..

    Twój pierwszy wpis:
    "Ciekawy projekt, choć dotyczy on TYLKO studentów jednolitych studiów magisterskich"

    Wpis numer 4:
    "Oprócz osób Z TYTUŁEM LICENCJATA lub MAGISTRA będą mogli się starać o niego STUDENCI PO TRZECIM ROKU PIĘCIOLETNICH JEDNOLITYCH STUDIÓW MAGISTERSKICH"

    Tak więc widać jasno, że projekt dotyczy wszystkich studentów, a nie tylko jednolitych magisterskich...

    Teraz juz wiesz skąd Twoje kłopoty z potencjalnymi pracodawcami...

    Odpowiedz
  • adam(2011-11-18 15:55) Zgłoś naruszenie 00

    do Ana: a jakie ty masz wykształcenie, że ono jest "za duże"?

    Odpowiedz
  • piki(2012-03-30 12:02) Zgłoś naruszenie 00

    Studenci pięcioletnich jednolitych studiów magisterskich, którzy zaliczyli trzeci rok studiów. Ania ma rację w/g tego tekstu. Niestety macie problemy ze zrozumieniem tego co czytacie.

    Odpowiedz
  • Ana(2011-11-03 10:56) Zgłoś naruszenie 01

    Ciekawy projekt, choć dotyczy on tylko studentów jednolitych studiów magisterskich, a zatem jest on tylko dostępny w niewielu szkołach wyższych. Pozostanie tylko pytanie, czy takie osoby z tytułem doktora znajdą później pracę? Spotkałam się wielokrotnie z pracodawcami, którzy nie chcieli mnie zatrudnić, bo mam za duże wykształcenie.

    Odpowiedz