Do końca roku przybędzie 150 tysięcy bezrobotnych

autor: Janusz K. Kowalski31.10.2011, 06:05; Aktualizacja: 05.11.2011, 10:18

Pracę najszybciej będą tracić osoby zatrudnione w firmach eksportujących swoje towary.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (6)

 • NNA(2011-11-10 12:46) Zgłoś naruszenie 00

  DLACZEGO PAŃSTWO NIE MYŚLI LOGICZNIE? W JAKIM CELU POTRZEBNE SĄ PIENIĄDZE Z FUNDUSZU PRACY URZĘDOM PRACY? ONE SĄ POTRZEBNE PRACODAWCOM. CZY NIE LEPIEJ BYŁOBY, ABY KAŻDY PRACODAWCA ZATRZYMYWAŁ TE PIENIĄDZE U SIEBIE, PO UTRACONYM ETACIE I TWORZYŁ Z NICH REZERWĘ NA UTWORZENIE NOWEGO ETATU? TAKIE DZIAŁANIE ZMNIEJSZYŁOBY I BEZROBOCIE I OBNIŻYŁOBY DEFICYT SPÓŁEK I FIRM ORAZ DOPROWADZIŁOBY DO WZROSTU KONKURENCYJNOŚCI FIRM I UTRZYMANIE ICH NA RYNKU - TO SPOWODUJE ZMNIEJSZENIE STÓP PROCENTOWYCH, WYRÓWNANIE POZIOMU ZŁOTEGO W STOSUNKU DO EURO I OBNIŻY RYZYKO RECESJI W KRYZYSIE ! CZY TEGO MINISTER FEDAK NIE WIDZI. WRAZ ZE ZMIANAMI POTRZEBA NOWYCH LUDZI, MŁODYCH, KTÓRZY MAJĄ O WIELE LEPSZĄ WIEDZĘ NIŻ DOTYCHCZAS URZĘDUJĄCY. URZĘDY PRACY PRZENIEŚĆ POD WOJEWÓDZKIE JEDNOSTKI WDRAŻANIA PROGRAMÓW Z FP I EFS ORAZ POD CENTRA AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ, POWIATOWE URZĘDY PRACY POLIKWIDOWAĆ, ONE SĄ NIEPOTRZEBNE, A CI KTÓRZY PRACUJĄ PRZEPROWADZAJĄ STATYSTYKI. PAŃSTWU STATYSTYKA JEST NIEPOTRZEBNA, LECZ ZDECYDOWANE DZIAŁANIA I TO W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM DOPROWADZAJĄCE DO SPÓJNOŚCI POLITYKI PAŃSTWA W GRANICACH PRAWA I STABILNOŚCI FINANSOWEJ. CZY NIE LEPIEJ ABY KAŻDA FIRMA TWORZYŁA WŁASNE FUNDUSZE PRACY I FUNDUSZE SZKOLENIOWE? LEPIEJ I TEN SYSTEM SIĘ SPRAWDZIŁBY W 1005 A PIENIĄDZE WYDATKOWALNE NIE BYŁYBY MARNOWANE.

  POLIKWIDOWAĆ POWIATOWE URZĘDY PRACY! TYLKO NA PAPIERZE WSZYSTKO POLEPSZONE, ALE ŻADNYCH DZIAŁAŃ, ŻADNYCH

  Odpowiedz
 • NAN(2011-11-10 12:44) Zgłoś naruszenie 00

  DLACZEGO PAŃSTWO NIE MYŚLI LOGICZNIE? W JAKIM CELU POTRZEBNE SĄ PIENIĄDZE Z FUNDUSZU PRACY URZĘDOM PRACY? ONE SĄ POTRZEBNE PRACODAWCOM.

  CZY NIE LEPIEJ BYŁOBY, ABY KAŻDY PRACODAWCA ZATRZYMYWAŁ TE PIENIĄDZE U SIEBIE, PO UTRACONYM ETACIE I TWORZYŁ Z NICH REZERWĘ NA UTWORZENIE NOWEGO ETATU? TAKIE DZIAŁANIE ZMNIEJSZYŁOBY I BEZROBOCIE I OBNIŻYŁOBY DEFICYT SPÓŁEK I FIRM ORAZ DOPROWADZIŁOBY DO WZROSTU KONKURENCYJNOŚCI FIRM I UTRZYMANIE ICH NA RYNKU - TO SPOWODUJE ZMNIEJSZENIE STÓP PROCENTOWYCH, WYRÓWNANIE POZIOMU ZŁOTEGO W STOSUNKU DO EURO I OBNIŻY RYZYKO RECESJI W KRYZYSIE !


  CZY TEGO MINISTER FEDAK NIE WIDZI. WRAZ ZE ZMIANAMI POTRZEBA NOWYCH LUDZI, MŁODYCH, KTÓRZY MAJĄ O WIELE LEPSZĄ WIEDZĘ NIŻ DOTYCHCZAS URZĘDUJĄCY.


  URZĘDY PRACY PRZENIEŚĆ POD WOJEWÓDZKIE JEDNOSTKI WDRAŻANIA PROGRAMÓW Z FP I EFS ORAZ POD CENTRA AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ,

  POWIATOWE URZĘDY PRACY POLIKWIDOWAĆ, ONE SĄ NIEPOTRZEBNE, A CI KTÓRZY PRACUJĄ PRZEPROWADZAJĄ STATYSTYKI. PAŃSTWU STATYSTYKA JEST NIEPOTRZEBNA, LECZ ZDECYDOWANE DZIAŁANIA I TO W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM DOPROWADZAJĄCE DO SPÓJNOŚCI POLITYKI PAŃSTWA W GRANICACH PRAWA I STABILNOŚCI FINANSOWEJ.


  CZY NIE LEPIEJ ABY KAŻDA FIRMA TWORZYŁA WŁASNE FUNDUSZE PRACY I FUNDUSZE SZKOLENIOWE? LEPIEJ I TEN SYSTEM SIĘ SPRAWDZIŁBY W 100% A PIENIĄDZE WYDATKOWALNE NIE BYŁYBY MARNOWANE.

  Odpowiedz
 • E1985r.P(2011-11-02 14:34) Zgłoś naruszenie 00

  Coraz większe bezrobocie, a oni chcą dawać zasiłki na 6 miesiecy zamiast na rok, ten kraj to masakra, skąd oni biorą te statystyki ze polacy są zadowoleni, jak to jest możliwe że PO wygrywa a jest coraz gorzej, Płakać sie chce i rzygać jak sie na to patrzy mam już serdecznie tego dość Państwo por-rodzinne jak w morde szzelił, jakaś kpina.

  Odpowiedz
 • bezrobotny(2011-11-01 11:04) Zgłoś naruszenie 00

  i ja zasilam tę armię :) i jeszcze dostaję żołd za to

  Odpowiedz
 • ja chce na emeryture mam 35 lat pracy(2011-11-01 07:42) Zgłoś naruszenie 00

  tak jest, a ono chcą wydłużyć wiek emerytalny, paranoja, starzy robią a młodzi nie mają pracy, winni powrócić aby można bylo przechodzić na emeryturę w wieku 55 lat po 35 latach pracy, czy w tym naszym rządzie to już nie umieją logicznie myśleć

  Odpowiedz
 • Zielona wyspa :)(2011-10-31 23:37) Zgłoś naruszenie 00

  Mozna pogratulowac ekipie rzadzacej bezblednej propagandy - Polak nie ma co do garnka wlozyc, a ciagle jest zadowolony:)

  80% z nas pozytywnie wypowiada sie o sytuacji w kraju i pracy rzadu.

  Nie dziwie sie, ze gosc odpowiedzialny za image Palikota wyrazil sie o Polakach, ze to 'd e b i l n y' narod... Tak po prostu jest...

  Cieszcie sie zatem rodacy, mnie juz dawno w tym cyrku nie ma :)

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane