Pracujący w nocy i w godzinach nadliczbowych zarabiają więcej

autor: Łukasz Guza14.10.2011, 05:27; Aktualizacja: 14.10.2011, 17:33

Na wyższą pensję mogą liczyć podwładni, którzy na przykład wykonują pracę zgodnie z regulaminem premiowania lub mają długi staż pracy.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

  • mirek(2013-01-07 18:25) Zgłoś naruszenie 00

    czy można pracować na samych nockach jeżeli zakład pracuje całą dobę,jest trzy zmianowy? Czy jest to zgodne z przepisami?

    Odpowiedz
  • Michał(2011-10-14 08:08) Zgłoś naruszenie 00

    Niebo jest niebieskie a Słońce gorące. W artykule zabrakło jeszcze tych dwóch oczywistości.

    Odpowiedz
  • Kowolik Janusz(2011-10-14 10:54) Zgłoś naruszenie 00

    Nadgodziny? Do wybrania 1:1! Z łaską szefuńcia. Premia - podobnie. Jak masz w m-cu więcej jak 3 dni L-4 - żegnaj premio.

    Odpowiedz
  • cop(2011-10-14 09:55) Zgłoś naruszenie 00

    Jakoś to nie dotyczy policjantów. Przy nagonce medialnej warto nagłośnić ten problem.

    Odpowiedz
  • K2(2011-10-14 12:17) Zgłoś naruszenie 00

    Jeśli wynagrodzenie kierownictwa firmy jest proporcjonalne do funduszu płac, to
    nic dziwnego, ze prezesi lub dyrektorzy lubią opłacać nadgodziny załogi.
    W stoczniach od poniedziałku do piątku było roboty na 2 godziny dziennie, ale w soboty i niedziele już na 8 godzin.
    Cyrk płacowy w PRL i teraz!

    Odpowiedz
  • B2(2011-10-14 12:57) Zgłoś naruszenie 00

    B2: Wlaśnie ,przepis nie dotyczy to policjantów !!! wszystkie przywileje mają być odebrane - a może włączyć służby mundurowe pod kodeks pracy ? Jakoś nikt z rządu o tym nie mówi. Poszliby z torbami -tyle nadgodzin i nocek ma policjant. A odebrać wolne to cud! Najlepiej 65- letni policjant z 'balkonikiem i cewnikiem" biega za złodziejami. A co oszczędności ! :( Zobaczymy na EURO jak zabraknie policjantów - będzie bur..l na kółkach

    Odpowiedz
  • do 6:(2011-10-14 22:59) Zgłoś naruszenie 00

    Nazwa tej gazety jest mylaca.

    Takie bzdury jakie oni czasami wypisuja chyba malo kto normalny jest w stanie
    potraktowac powaznie...

    Szkoda, ze tak jest...

    Odpowiedz
  • 81(2011-10-14 20:59) Zgłoś naruszenie 00

    kto pisał taki bzdurny artykuł ,ja za 330 godzin w m-cu nie dostałem ani jednej złotówki więcej ,mało tego zwineli mi 60 zł ,o czym ten face pisze ,o tym ,ze tak jest gdzieś napisane ,niech wezmie sie za robotę np, w budowlance i po 2 m-cach niech napisze ile dostał nadgodzin .Kto pozwala takim gryzipiórkom pisać takie bzdety.I to w gazecie PRAWNEJ

    Odpowiedz