Przedstawiciele ZNP i PO chcą dalej rozmawiać o statusie nauczycieli

28.09.2011, 18:11; Aktualizacja: 28.09.2011, 18:19

Przedstawiciele Związku Nauczycielstwa Polskiego i Platformy Obywatelskiej pozytywnie oceniają środowe spotkanie dotyczące kwestii regulacji statusu zawodowego nauczycieli. Zgodnie deklarują chęć dalszych rozmów na ten temat.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (4)

 • Alka(2011-10-10 16:41) Zgłoś naruszenie 00

  jestem nauczycielką i trudno jest mi się zgodzić , że do pracy w tym zawodzie przyjmowane są osoby z układów dyrektora , ze słabym wykształceniem, dorabianym w trakcie wykonywania pracy i za pieniądze pobliczne.Do pracy w szkolnictwie powinny iść osoby z najlepszych uczelni.Jest to ciężka praca ale nie tak znowu żle opłacana.I póżniej te przypadkowe osoby , nie przygotowane do zawodu nauczyciela wychowują nasze dzieci- krzycząc na nie ,plotkując o rodzicach, publicznie wymierzają kary.KoszmarI

  Odpowiedz
 • Małgosia(2011-10-04 13:46) Zgłoś naruszenie 00

  Moja mama jest nauczycielką. Mam dużo szacunku do zawodu nauczyciela i ludzi w nim pracujących.Wiem ile czasu mama codziennie spędza w związku ze swoja pracą. Kto nie wie ile pracuje nauczyciel ten niech się nie wypowiada. I ja i moja rodzina zagłosujemy tylko na któreś z ugrupowań, które nie szukają w oświacie i wśród pedagogów oszczędności i podpisały porozumienie.Mam nadzieje, że wszyscy nauczyciele postąpią w ten sposób. Nauczycielom zabrano prawo do wcześniejszej emerytur. Nikt się tak z nimi nie pieścił jak z policjantami, a teraz rządzący chcą jeszcze zabrać Kartę. Wstyd!

  Odpowiedz
 • adma(2011-10-01 14:19) Zgłoś naruszenie 00

  Święta racja ... nie muszą i nie chcą podnosić swoich kwalifikacji ... na dodatek nikt ich nie rozlicza z efektów swojej pracy bo nie można kiepskiego nauczyciela zwolnić ... no i ciągle im mało ...

  Odpowiedz
 • xyz(2011-09-30 10:24) Zgłoś naruszenie 00

  Nauczyciele ponoszą odpowiedzialność za kształcenie. Co to znaczy?
  Kto sprawdza poziom kształcenia ? Słabe wyniki z egzaminów zbiegają się z podwyżkami płac wszystkich bez wyjątku. I słaby i dobry nauczyciel jednakowo opłacani. Gwarancja zatrudnienia to kolejny hamulec w podnoszeniu kwalifiikacji.
  Wieczne głaskanie nauczycieli jedynie ich rozleniwia i ogranicza intelektualnie.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane