Kaczyński: likwidacja NFZ oraz zwiększenie wydatków na służbę zdrowia do 6 proc. PKB

23.09.2011, 16:49; Aktualizacja: 23.09.2011, 18:54

 Dostęp do państwowej służby zdrowia musi być realny - powiedział w piątek w Sosnowcu Jarosław Kaczyński. Przypomniał, że PiS chce zlikwidować Narodowy Fundusz Zdrowia i doprowadzić do zwiększenia nakładów na służbę zdrowia do 6 proc. PKB.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • Maria(2011-09-23 18:50) Zgłoś naruszenie 00

    Kaczyński nikomu nie zabierze a wszystkim da.To dopiero cudotwórca

    Odpowiedz
  • zniesmaczony(2011-09-23 20:27) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego tylko 6% PKB? Powinien zwiększyć do co najmniej 10%/najlepiej 20%/.Oczywiście kosztem likwidacji waloryzacji rent i emerytur-tak jak nie waloryzował ich w latach 2006-2007.

    Odpowiedz
  • Normalny(2011-09-23 20:52) Zgłoś naruszenie 00

    Jestem za żeby to badziewie zlikwidować i dołożyć służbie zdrowia z pieniędzy takich jak ten przygłup "zniesmaczony"

    Odpowiedz
  • dsvv(2011-09-23 22:55) Zgłoś naruszenie 00

    Co by o nim nie móiwc to za jego czasy dług/pkb zmalał, a on potrafił obnizyc podatki. Obecnie pomimo że kryzys nas ominął i od 4 lat PKB rośnie mamy podwyżki, zabrane OFE a dług doslownie eksplodował. Gospodarzem kaczyński jest bardzo dobyrm co by o nim innego nie mówic. Mi zależy na gospodarce i dla mnie jakies zamieszanie medialne nie intersuje...

    Odpowiedz
  • Do powyżej(2011-09-24 09:20) Zgłoś naruszenie 00

    Pamiętam jak Kaczynski omawiał koalicję z PO to interesowały go tylko resorty siłowe a gospodarkę oddał w ręce liberalnej Gilowskiej , która pochodziła z PO.Gospodarka go nigdy nie interesował.

    Odpowiedz
  • rycho(2011-09-24 09:30) Zgłoś naruszenie 00

    Kaczyński powinien dostać ekonomiczną nagrodę Nobla (o ile taka istnieje). Bo obniży podatki, polikwiduje CiT PiT i inne takie tam, zmniejszy dziurę budżetową, zwiększy wydatki państwa, wszystkim da więcej kasiory itd. Tylko za cholerę nie chcę powiedzieć jak to zrobi :-) Mistrzostwo świata :-)

    Odpowiedz
  • keszet(2011-09-24 10:12) Zgłoś naruszenie 00

    Widocznie aktualnie PiS nie ma swoich w NFZ i stąd takie plany. Ale radykalnie się one zmienią, gdy będzie miał możliwości obdarować swoich klakierów stołkami w NFZ. Zresztą Kaczyński jest chyba championem w diametralnych zmianach swoich przekonań i przekazywanych osądów.

    Odpowiedz