W którym regionie Polski najłatwiej o pracę

autor: Artur Grabek13.09.2011, 03:00; Aktualizacja: 17.09.2011, 10:09

Poszukujący pracy powinni się pospieszyć. Nowych miejsc pracy będzie przybywać tylko do końca września. Od października będzie ich już coraz mniej.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (11)

  • ddd(2011-09-13 18:31) Zgłoś naruszenie 00

    Dobrze pisze "młody student. Polska to dno, lepiej wyjechać.

    Odpowiedz
  • dobrycy(2011-09-13 18:30) Zgłoś naruszenie 00

    W Niemczech sprzątaczka jest lepeij traktowana i ludzie sie do niej odnoszą z wiekszą kultura niż w polsce do profesora (kto nie mieszkał w RFN niech sie nie wypowiada)

    Odpowiedz
  • aki(2011-09-13 17:31) Zgłoś naruszenie 00

    Syn, student, wrócił z trzymiesięcznej podróży po Anglii, Kanadzie i USA.Spostrzeżenia są porażające.Polska jawi się jako państwo w odwrocie.Państwo tępiące patriotyzm gdzie w tych krajach to podstawa kształcenia .Polska promująca alkoholizm poprzez 24h sprzedaż wszystkim młodym i starym.Tam restrykcje w tym temacie są co prawda nie takie jak w krajach Skandynawii, ale są powszechne. Głównie tzw. chowanie młodzieży jest bardziej odpowiedzialne. Odpowiedzialność urzędników za swą pracę diametralnie inna.Niestety Polska zmierza w bardzo złym kierunku.Jakby ktoś chciał powrotu czasów szlacheckich i dla nich ,,róbta co chceta'' a reszta to ma być pospólstwo bez żadnych REALNYCH praw.Wygrywają Stany - tam ,,łatwość'' życia jest na najwyższym poziomie, REALNA równość i wolność.

    Odpowiedz
  • telewidz(2011-09-13 17:27) Zgłoś naruszenie 00

    studenciku; niemcy potraktują cię jak pachołka wiem to z doswiadczenia

    Odpowiedz
  • kolo(2011-09-13 16:08) Zgłoś naruszenie 00

    do 6:,3:,4: - dlaczego Polskie państwo nie dba o owego studenta?? Dlaczego o swojego absolwenta nie dbają uczelnie tak jak ma to miejsce np. w USA czy GB gdzie szkoły wyższe same zabiegają o to aby ich asblowenci zarabiali godną kasę gdyż dzięki yemu mają nabór i czesne? Dlaczego państwo polskie dopuszcza do tego by młodzi ludzie - chętni do pracy zarabiali grosze podczas gdy różne pozostałości po UB i innych agencjach zarabiały krocie za nic nie robienie (np. dlaczego mundurowy na którego szkolenie w zakresie np ścigania przestępców poszło kupę kasy przerzuca papierki ? Przecie mógłby to robic koleś po technikum?) Młody człowiek zarabiający przyzwoicie i stabilnie będzie tę kasę wydawał na mieszkanie, wyposążenie, dzieci - słowem zwróci część w podatkach i przy okazji nakręci koniunkturę!! Ale nasi mają to gdzieś - dlatego studenci wyjezdżają wywożac zainwestowany w nich kapitał. Ot bogaty kraj :))))

    Odpowiedz
  • pytanie(2011-09-13 15:27) Zgłoś naruszenie 00

    Do studenta:gratuluję filozofii: studia w Polsce za pieniądze podatników, a do pracy w Niemczech; co Ty chłopie studiujesz: naciągactwo?

    Odpowiedz
  • Łatwo jest tam(2011-09-13 10:45) Zgłoś naruszenie 00

    gdzie ktoś ma znajomości, albo wie komu dać w łapę- czy mamy PlatfusowoPL.

    Odpowiedz
  • itd(2011-09-13 10:32) Zgłoś naruszenie 00

    młody studencie, a może studia skończ też w Niemczech...

    Odpowiedz
  • wojtas z walka w sercu(2011-09-13 09:03) Zgłoś naruszenie 00

    Proszę Ciebie bardzo kolego. Uciekaj do Niemiec. Jak piesek będziesz pracował dla ludzi którzy będa Ciebie mieli za zwykłego robola niczym turka czy kurda. Jesteś tym co nie ma jaj żeby sprostac wyzwaniom we własnym kraju. Mam nadzieje żę juz jutro Ciebie nie będzie.

    Odpowiedz
  • vvv(2011-09-13 08:53) Zgłoś naruszenie 00

    Już ja znam to zapotrzebowanie na pracowników w sektorze finanse/ubezpieczenia. 90% ogłoszeń to domokrążcy pracujący za prowizję od podpisanych umów, dumnie zwani agentami, przedstawicielami handlowymi. Może w warszawce jest inaczej, ale na prowincji to prawdziwa tragedia...

    Odpowiedz
  • młody student(2011-09-13 08:48) Zgłoś naruszenie 00

    im wcześniej się ucieknie z tego tonącego okrętu jakim jest "POlska" tym lepiej ;) szkoda marnować życia w tym kraju, psie pieniądze, pracodawca traktuje pracowników jak dojne krowy, wolę odłożyć na emeryturę w Niemczech i mieć spokój na starość.

    wszystkim naiwnym życze zdrowia i wytrwałości, życie w "POlsce" jest cholernie trudne, nic w tym kraju nie ma pozytywnego, lepiej w porę stąd wyjechać

    Odpowiedz