Berobotny Polak szuka pracy przez 10 miesięcy

autor: Paweł Jakubczak09.09.2011, 03:00; Aktualizacja: 09.09.2011, 09:17

Bezrobotni muszą czekać średnio 10,7 miesiąca na znalezienie pracy przez publiczny pośredniak. W drugim kwartale tego roku okres oczekiwania na zatrudnienie wzrósł prawie o miesiąc.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (6)

 • były bezrobotny(2011-09-09 08:09) Zgłoś naruszenie 00

  zlikwidować pośredniaki tzn. zrobić całkowicie w formie elektronicznej i bezobsługowej, ponieważ urzędasy siedzą i grzeją tylko ciepłe stołki, to oni powinni dawać ludziom zarejestrowanym oferty pracy (powinni starać się każdemu bezrobotnemu znaleźć pracę), a jeszcze często mają pretensje "dlaczego pan/pani nie ma jeszcze pracy", pytam... OD CZEGO WY TAM JESTEŚCIE DO CIĘŻKIEJ CHOLERY?!

  Odpowiedz
 • motorek(2011-09-09 09:20) Zgłoś naruszenie 00

  pierdzielicie.mi lasencje z pośredniaka już 3 lata szukają i nie mogą wyszukać tylko pierdzą w przyspawany stołek. Zlikwidować PUPY. Są do dupy.I tyle w temacie.Przecież te lasencje nie stworzą miejsc pracy. Chyba że dla znajomych i rodziny.Zwykłego śmiertelnika mają w dipie. Tak jak fedak i donald.

  Odpowiedz
 • jura(2011-09-09 09:54) Zgłoś naruszenie 00

  Dlaczego dobra gazeta zatrudnia tokiego dziennikarza ,to że "motorek" jest matoł ,Jest demokracja ,jak lubi niech będzie matołem,Ale czemu pan pisarczyk lewituje na poziomie Zuław,chyba że cała redakcja docelowo chce się zarejestrować w pośredniaku ,przejść IPD i dowiedzieć się że z braku środków PUP zajmie się wami po wyborach/tylko których i do czego/

  Odpowiedz
 • delta 121(2011-09-15 12:40) Zgłoś naruszenie 00

  w Polsce nie ma zadnego bezrobocia, nawet na scianie wschodniej. Przed wojna bezrobocie oznaczało chodzenie po ulicach z tekturowa plansza na ktorej było napisane : przyjme KAZDA prace. To bylo bezrobocie. A teraz? szukam bydowlańca do drobnych spraw remontowych w domu. Rozmawiałem z OSIEMNASTYMI biznesmenami. W końcu jeden mi powiedział : panie poniżej zysku tysiaca złotych nikomu sie nie opłaca praca 1 - 2 dniowa ! Oto polskie bezrobocie !

  Odpowiedz
 • ona(2011-10-21 09:08) Zgłoś naruszenie 00

  Za każdym razem jak zachodzę do UP to pani grzecznie mi odpowiada:"niestety nie mam dla pani oferty pracy,ale może pani przejrzeć inne". Po wykształceniu wyższym w tym kraju jest trudniej znaleźć pracę niż ze średnim. Jak ktoś ma wyższe to chcę i raz że więcej zarabiać i dwa ma ambicje żeby dalej się kształcić a to nie jest na rękę pracodawcom.

  Odpowiedz
 • student i żałuję tego(2011-10-22 20:09) Zgłoś naruszenie 00

  mogę wam podpowiedzieć, iż jest duże zapotrzebowanie na kierowców c+e oraz na oparatorów koparko-ładowarek, praca od ręki, tylko komu się chce???

  sam robię prawko na ciężarowe i zobaczymy jak to będzie

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane