Sawicki podsumował Powszechny Spis Rolny

29.08.2011, 18:08; Aktualizacja: 29.08.2011, 19:39

Wyniki ostatniego spisu rolnego pokazują, że wieś się zmienia, zmniejszyła się liczba małych gospodarstw i poprawiła się ich struktura - powiedział w poniedziałek minister rolnictwa Marek Sawicki. W poniedziałek w Warszawie odbyła się konferencja poświęcona wynikom Powszechnego Spisu Rolnego z 2010 r.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (1)

  • krzysiek(2011-08-30 21:55) Zgłoś naruszenie 00

    statystyki podnoszą jak zwykle bogaci rolnicy ci powyżej 50 h 100 h im co raz lepiej się żyje, a ci co mają 5h ,10h czy 15 hektarów po latach pracy na starość dorabiają się garba tak panie ministrze. Wiem bo mieszkam na wsi i mój ojciec posiada gospodarstwo 8 hektarowa, byłem w różnych miejscach polski i jest podobnie jak u nas na wsi, bogaci rolnicy maja coraz lepiej a biedni klepią biedę.
    Tylko że siłą polski zawsze byli ci mali rolnicy ci biedniejsi, ci produkujący polską świnie na polskim zbożu. Tak tak to takie nierozwojowe, nieprzyszłościowe, najlepiej takie fermowe bez słoniny samo mięsko, tak samo ze zbożem takie najlepsze modyfikowane wysoko glutenowe bo z hektara nie 4 tony ale 8 ton . Głupie polaczki.
    Otwórzcie oczka. Pozdrawiam wszystkich polaków

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane