Polacy wśród najbardziej zapracowanych narodów świata - gorzej mają tylko Koreańczycy

27.08.2011, 07:11; Aktualizacja: 27.08.2011, 08:18

Polacy należą do najbardziej zapracowanych narodów na świecie. Gorzej mają tylko Koreańczycy - czytamy w "Gazecie Wyborczej".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (9)

  • Janosik(2011-08-27 12:40) Zgłoś naruszenie 00

    no tak, jaki jest poziom zycia w korei pd a jaki u nas...? Wiadomo, a dla tych co nie wiedza: jak bylem w Seulu, to galy mi wylazily, wszedzie czysto, uprzejnmie i pelno techniki, chyba juz Japonie przegonili, a u nas... zlodziejstwo i wyzysk przez neoliberalów -tuskomatów.
    PS.
    We Frankfurcie nad Menem jest dr. ortopedii Ingo Tusk - zgadnijcie do kogo jest podobny jak dwie krople wody... Program na ZDF Gesunheit!
    To tyle o polskosci pana premiera i jego lizaniu dxxxy Merkel!

    Odpowiedz
  • Helikopter(2011-08-27 17:32) Zgłoś naruszenie 00

    A liberałowie chcą abyśmy robili do 75 lat życia - tfu

    Odpowiedz
  • maszyny pracuja zamiast ludzi(2011-08-27 23:27) Zgłoś naruszenie 00

    w nowoczesnym kraju to maszyny pracuja a nie tania sila robocza posiadajaca potomstwo i kredyty hipoteczne na 30 lat... Im kraj lepiej rozwiniety, tym mniej ludzi pracuje. Dobra organizacja produkcji i uslug oraz sprawiedliwy podzial dobr nie musi byc osiagniety tyraniem nowoczesnych niewolnikow po 8-12 godzin dziennie, jak to jest w Polsce... Tusku kretyn szczesliwy pleci glupoty w TV , z dnia na dzien coraz glupsze wypowiedzi, ten facet zatrzymal sie w rozwoju! I co gorsza, zatrzymuje w rozwoju polskie spoleczenstwo!!!

    Odpowiedz
  • Dobrobyt Holandii(2011-08-28 09:46) Zgłoś naruszenie 00

    Na dobrobyt Holandii pracuja ludzie w 120 krajach, w tym w Polsce. W tylu panstwach Firma Philips ma swoje zaklady. A w ilu krajach dzialaja instytucje finansowe ING?
    Holendrzy w duzej mierze moga pracowac na pol etatu, kraj stac na to, a do "brudnych" i prostych robot zatrudniac migrantow.

    Odpowiedz
  • niewolnictwo i wyzysk(2011-08-28 10:38) Zgłoś naruszenie 00

    Do 4 - absolutnie masz racje. Oficjalnie nie ma juz kolonializmu i niewolnictwa. Ale w praktyce te zjawiska trwaja dalej. Najbogatsze kraje to dawni kolonialisci, czy agresorzy wojenni. A obywatele krajow najubozszych tyraja na dobrobyt panujacy w G7 . Co inteligentniejsi Polacy maja tego swiadomosc - przekonali sie o tym na wlasnej skorze: informatyk pracujacy w filii duzej firmy w Polsce zarabial grosze ledwo starczajace na dojazd do pracy i splate kredytu na kawalerke, ten sam informatyk, po przejsciu do filii tej samej firmy do jednego z krajow zachodnich, robi to samo i otrzymuje pensje, dzieki ktorej moze splacac kredyt za duzy dom, i zyje na duzo wyzszym poziomie. Wszystko kwestia podzialu wypracowanych dobr a nie czarowania tuska.

    Odpowiedz
  • Jan(2011-08-28 10:58) Zgłoś naruszenie 00

    I co z tego pracujemy do z...j smierci i go mamy.Takie jest zycie W Polsce

    Odpowiedz
  • SZAJS(2011-08-28 20:12) Zgłoś naruszenie 00

    GŁOSUJCIE NA ,,PO,,
    TYLKO NA NICH
    sld,psl
    a co nieroby z lewiatana na to

    Odpowiedz
  • Emigrant(2011-08-28 22:07) Zgłoś naruszenie 00

    Posluchajcie radia, obejrzyjcie wiadomosci.
    Gadanie o d.. Maryli, a najwazniejsze problemy nie sa nawet wspomniane.
    Syf jak byk tak i jest.
    Ale propaganda sukcesu hula, a narod sie cieszy!

    Pozdrawiam wszystkich naiwnych, ktorzy w ogole wybieraja sie w tym roku na wybory!

    Mnie od dawna w tym kraju nie ma!

    Odpowiedz
  • Propaganda musi byc!(2011-08-28 22:12) Zgłoś naruszenie 00

    'skupiającej 34 najbardziej rozwinięte kraje'

    Trzeba znowu podkreslic, ze Polska nalezy do tych najcudowniejszych rajskich najbardziej rozwinietych krajow!

    Och, ach, zyjemy w raju! Nie narzekajcie, przeciez jest tak pieknie...

    Odpowiedz