Kampania minister Kopacz za unijne pieniądze

autor: Mariusz Staniszewski24.08.2011, 03:00; Aktualizacja: 24.08.2011, 13:41

Cztery radiowe stacje ogólnopolskie i dziewięć regionalnych – w sumie kilka milionów odbiorców. Tyle osób kilkanaście razy dziennie słyszy, jak minister zdrowia Ewa Kopacz zachęca pielęgniarki do studiowania. Wszystko to dzieje się w czasie kampanii wyborczej i za pieniądze Europejskiego Funduszu Społecznego.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (14)

 • baca(2011-08-24 07:59) Zgłoś naruszenie 00

  Sama tego nie wymyśliła - robią to specjaliości ---PO sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu politycznego z Europy i USA, odpowiedzialnych za sukcesy m.in. prezydentów Obamy i Sarkozy'ego oraz kanclerz Merkel . pisał o tym juz dziennikpl - " Pomogli Obamie, pomogą PO " z dn .2011-04-16 |

  ---Na potrzeby her Tuska i PObratymów zawsze są pieniądze, na wszystko inne nie ma nic .Czy wiecie teraz ile będzie kosztowało podatników robienie wody z mózgu?.

  Odpowiedz
 • E(2011-08-24 08:09) Zgłoś naruszenie 00

  W SOBOTĘ BYŁEM Z ŻONĄ W SZPITALU. SZPITAL TEN NALEŻY DO NFZ I ZNAJDUJE SIĘ W BYDGOSZCZY. JEST TO SZPITAL UNIWERSYTECKI. TO CO TAM ZOBACZYŁEM I JAK OBSŁUGIWANI SĄ PACJĘCI NIE JESTEM W STANIE OPISAĆ . POWIEM KRÓTKO: SŁUŻBA W NASZYM KRAJU OSIĄGNĘŁA DNA. JUŻ GORZEJ BYĆ NIE MOŻĘ. DO SZPITALA PRZYJECHAŁEM WŁASNYM ŚRODKIEM TRANSPORTU O GODZINIE 19,30. DO DOMU WRÓCILIŚMY Z ŻONĄ NASTĘPNEGO DNIA O 01,00. CZEKALIŚMY TYLE GODZIN NA ZROBIENIE ZDJĘCIA RTG I OPIS. W TYM WSZYSTKIM ŚMIESZNE JEST TO, ŻE W OPISIE ZDJĘCIA POSTAWIONO DIAGNOZE: MOŻE BYĆ ZŁAMANIE ŻEBRA MOŻE NIE BYĆ. W PONIEDZIAŁEK ŻONA UDAŁA SIĘ DO LEKARZA REJONOWEGO, KTÓRY POSTAWIŁ PRAWIDŁOWĄ DIAGNOZĘ. WNIOSEK: LUDZIE OMIJAJCIE TEN SZPITAL. TO CO SIĘ DZIEJE W SŁUŻBIE ZDROWIA TO SKANDAL. TRZEBA TO WSZYSTKO ROZWALIĆ I Z NAMYSŁEM ZBUDOWAĆ OD NOWA. DOŚĆ MYDLENIA OCZU, ŻE WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU I DZIAŁA PRAWIDŁOWO. NAJLEPIEJ PRZEKONA SIĘ TEN, KTÓRY MUSI SKORZYSTAĆ ZE SŁUŻBY ZDROWIA. LUDZIE NIE CHORUJCIE BO BĘDZIECIE PRZECHODZILI PRZEZ PIEKŁO.

  Odpowiedz
 • ewa(2011-08-24 08:33) Zgłoś naruszenie 00

  Pilot Bartosz Stroiński, szef eskadry specpułku, który ujawnił, że podpisał inny protokół stenogramów rozmów w kabinie pilotów TU 154 M, niż oficjalnie Polsce przekazał MAK, usłyszał prokuratorskie zarzuty w związku ze smoleńskim śledztwem

  Odpowiedz
 • GrzegorzZ(2011-08-24 08:43) Zgłoś naruszenie 00

  Bydgoszcz nie jest pępkiem świata, nie jest nawet pępkiem Polski. To co dzieje się w jednym z bydgoskim szpitalu nie może opisywać sytuacji w szpitalach całej Polski.

  Odpowiedz
 • Miro(2011-08-24 09:46) Zgłoś naruszenie 00

  To żadna afera - co najwyżej lekkie przekroczenie zasad - Miro Sekuła

  Odpowiedz
 • do 4(2011-08-24 14:11) Zgłoś naruszenie 00

  agitatorze z PO opisz nam sytuacje "w Posce" skoro Bydgoszcz to nie Polska

  Odpowiedz
 • krzyś(2011-08-24 13:36) Zgłoś naruszenie 00

  Największy czopik POpaprańców J.Pitera zbada sprawę i stwierdzi , że wszystko jest w normie,tylko ta cała POpaprana mafia jest nienormalna.

  Odpowiedz
 • do 4(2011-08-24 14:07) Zgłoś naruszenie 00

  ale w Bydgoszczy żyją też ludzie wyborcy pustaczku z PO

  Odpowiedz
 • sing(2011-08-24 15:09) Zgłoś naruszenie 00

  no to niech pani Minister pochwali się tabelą kwalifikacji pracowników w ochronie zdrowia( ponoć nie będzie dotyczyć prywatnych instytucji sł. zdrowia!NIEBYWAŁE PRAWO!!!).Dlaczego magistra pielęgniarstwa podobnie jak na przykład: magistra rehabilitacji, elektroradiologii nie umieściła w kategorii asystent?Dlaczego dopisała do kategorii pielęgniarka-inne mające zastosowanie w ochronie zdrowia? DLACZEGO PIELĘGNIARKA BEZ MATURY, CZY ZE SPECJALIZACJĄ NIE WYMAGAJĄCA MATURY( ukierunkowana dla absolwentów średniego szkolnictwa medycznego, jest wyżej zakwalifikowana od pielęgniarki która ukończyła licencjat, czy pełne kształcenie ogólne i ma magistra pielęgniarstwa?!!!( od dobrych paru lat kształcenie wielostopniowe funkcjonuje w Polsce o czym informuje M.E.N.!!! )

  Odpowiedz
 • bolo(2011-08-24 15:15) Zgłoś naruszenie 00

  Ludzie umierają na raka czekając na chemię w kolejkach po kilka miesięcy, a ta pani jak i cała ferajna donka kłamczucha się świetnie bawią.

  Odpowiedz
 • brak sił na dziadostwo(2011-08-24 18:29) Zgłoś naruszenie 00

  Czy wie ta kopiaca do metra w dół w Smoleńsku (kłamczucha!), że w Olesnicy od poczatku lipca b.r. nie można sie zapisać do kardiologa do końca tego roku.
  Czyli pieniedzy (z moich podatków i składki zdrowotnej) nie ma na cale półrocze!
  U innych specjalistów podobnie! To jak mam się leczyć? A rodzice 85-letni?
  Oni nie mają czasu czekać 0,5- 1 rok czasu.
  Takie dno ze slużbą zdrowia jak za rządów PO nigdy nie było. Miał rację śp. Zbigniew Religa krytykując Kopacz. To straszne co zrobiono z Polakami przez te 4 lata! Rzeczywiście Polska sie zmienia - na gorsze!!! a jeszcze wszystko przed nami. No chyba, że pokażemy tym d...niom peowskim srodkowy palec.

  Odpowiedz
 • Adam(2011-08-24 18:29) Zgłoś naruszenie 00

  do 4
  Tak jest we wszystkich szpitalach, Bydgoszcz wcale nie jest wyjątkiem

  Odpowiedz
 • sos(2011-08-24 18:54) Zgłoś naruszenie 00

  Aby korzystać z takich usług musi być końskie zdrowie .Dla chorego to mocne ryzyko .

  Odpowiedz
 • do pisowców(2011-09-12 22:09) Zgłoś naruszenie 00

  ale jadem siejecie. Trzeba było o tych problemach pisać jak pisdzielcy byli u władzy.

  Przecież to bagno ze służbą zdrowia nie jest od wczoraj. Czemu PIS nic nie zrobili? Tylko straszył kamaszami...Kasę na inwestycje pis z unii też mógł brać. Nie potrafił? a to ci niespodzianka...a co pis zrobił, co potrafi?

  Jedynie potrafią partaczyć, zniszczyć służby i jeszcze innych atakować, gdy próbują coś zrobić.
  Zakłamane pisowskie towarzystwo. Krytykować potrafi nawet wasz guru Bredzisław Kłamczyński...i to jak...ale stworzyć to nie potrafił nawet konta w banku, prawa jazdy...czy nawet czegoś co potrafią 13 latkowie, tj potomka.
  Mniej niż zero.
  Jeżeli społeczeństwo takich ma "bohaterów", to nie ma się co dziwić, żę tu ciemnogród i niewiele można zbudować. Bo wszędzie gdzie idą inwestycje się węszy, czy ktoś czasem nie ukradł złotówki.
  Hasła i mentalność pisu najlepiej odzwierciedla Krzysztof Kononowicz. Może jak pis będzie u władzy to zrobi z niego wicepremiera jak z Giertycha i Leppera.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane