Kolejki do lekarza będą krótsze

autor: Beata Lisowska12.08.2011, 03:00; Aktualizacja: 12.08.2011, 18:13

W przyszłym roku szpitale i przychodnie otrzymają na leczenie 3,6 mld zł więcej niż obecnie. W 2012 roku NFZ chce wydać na leczenie 61 mld zł

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

  • zyz(2011-08-12 23:08) Zgłoś naruszenie 00

    sprostowanie to nie na leczenie 61 mld zł tylko na NFZ, gdzie po przemiale niknie kilkanaście mionów na obsługę dziecka Łapińskiego

    Odpowiedz
  • z(2011-08-12 23:04) Zgłoś naruszenie 00

    Spyra wyborcza !!!

    Odpowiedz
  • k2(2011-08-12 14:46) Zgłoś naruszenie 00

    Krzyś POpieram

    Odpowiedz
  • kk(2011-08-12 14:45) Zgłoś naruszenie 00

    W POdkarpackim się nie POprawi bo PO przegra wybory

    Odpowiedz
  • kazek(2011-08-12 14:44) Zgłoś naruszenie 00

    kolejne bzdury przed wyborami. W Rzeszowie już się skończył limit NFZ na chirurgii naczyniowej w szpitalu, dopiero sierpień. Zapisują na operacje na drugi rok, a tylko w mediach mniejsze kolejki. Kpiny z wyborców???

    Odpowiedz
  • krzyś(2011-08-12 12:02) Zgłoś naruszenie 00

    nigdy
    nie słyszałem,ani nie czytałem o kłopotach finansowych kliniki rządowej.Moim zdaniem , by uzdrowić służbę zdrowia to należałoby zlikwidować leczenie w tych klinikach osób uprzywilejowanych,jak rząd,prezydent,posłowie,senatorzy,wojsko i policja.Niech się leczą w normalnych przychodniach i czekają w tasiemcowych kolejkach do specjalistów i na zabiegi,a wszelkie przypadki kumoterstwa i przyjęcia poza kolejnością niech zwalcza Julka Pitera pierwszy czopik na korupcję.

    Odpowiedz
  • przychodnia(2011-08-12 11:50) Zgłoś naruszenie 00

    to dalej nic nie zmieni. w przychodniach została zmieniona specjalistyka, a więc w niektórych poradniach czas oczekiwania wzrosnie prawie dwukrotnie a te nierentowne będą lekarze zamykać i otwierać prywatne. zmiana w POZ jest kosmetyczna i tak naprawde od 3 lat nie zmieniłą się stawka. W styczniu na 100% protesty i zamykanie przychodni. pozdrawiam wszystkich chorych

    Odpowiedz