PJN wystawia "jedynkę" dla minister edukacji: za matury i wysłanie sześciolatków do szkół

10.07.2011, 14:57; Aktualizacja: 10.07.2011, 15:10

Duża liczba niezdanych matur, wysłanie sześciolatków do szkół i narastająca agresja w szkołach - za to PJN wystawia "jedynkę" minister Katarzynie Hall. Poseł PJN Tomasz Dudziński apelował w niedzielę o podjęcie "poważnej dyskusji" o polskim systemie edukacji.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (9)

  • Re.dżi(2011-07-10 22:51) Zgłoś naruszenie 00

    PJN i tak jest delikatny. Pani Hall za takie rządzenie to powinna nie zdać do następnej klasy! Te matury był pełne KARYGODNYCH błędów!

    Odpowiedz
  • benek(2011-07-10 16:16) Zgłoś naruszenie 00

    Ta jedynke to ona ma daleko w tyle ja postawic w drzwiach sejmu i zasdzic jej kopa "nie jeden raz'ZEBY NIE WROCILA

    Odpowiedz
  • niech decydują rodzice(2011-07-10 16:29) Zgłoś naruszenie 00

    właśnie -rodzice nie chcą,pierwszy raz ktoś pyta o zdanie rodziców

    Odpowiedz
  • Czarny(2011-07-10 17:25) Zgłoś naruszenie 00

    Za co nas pokarało taką minister edukacji.
    Święte słowa posła Dudzińskiego.

    Odpowiedz
  • absolwent(2011-07-10 17:34) Zgłoś naruszenie 00

    Oby starania PJN o merytoryczną dyskusje nad problemami Polek i Polaków nie poszły na marne. Życzę temu ugrupowaniu powodzenia, bo nadzieja, że może być normalnie umiera ostatnia!

    Odpowiedz
  • inka(2011-07-10 17:57) Zgłoś naruszenie 00

    Pani Hall to osoba, która nie tylko nie ma wizji edukacji, ale tez jest bardzo kiepskim urzędnikiem - przygotowane przez jej resort propozycje ustaw to buble prawne. Nic nie zrobiła dla edukacji dobrego. Na spotkaniach otwartych zachowuje się arogancko! PJN ma rację, czas najwyższy podjąć debatę o edukacji - znieść gimnazja, odbudować autorytet nauczyciela, zmienic system kształcenia nauczycieli itp...

    Odpowiedz
  • Selia(2011-07-10 23:57) Zgłoś naruszenie 00

    Mieć takiego ministra edukacji to rzecz niebywale frustrująca. Ta pani zdecydowanie przeHALLowała. Dobrze że jest PJN, która zabiera głos w tej sprawie. Inni są za bardzo zajęci sobą..

    Odpowiedz
  • emerytka(2011-07-10 17:38) Zgłoś naruszenie 00

    a cóż można się spodziewać, każdego dnia słyszy się coś innego , Ta kobieta nie potrafi się zdecydować, Jestem ciekawa , czy ona sama ma dzieci??? z tego co ja wnioskuję , to chyba raczej NIE . Teraz można zwariować, Moje dzieci pokończyły szkoły na starych książkach [ używanych ] a nie brat po bracie nie może , [ bo inny program , ale ta sama szkoła] Obłęd, Albo my nie dorośliśmy do planowania . Polak nadaje się na robola za granicą, Ale u siebie w kraju [ Ciężko] oj ciężko. Po tylu latach pracy za Odrą , napatrzyłam się jak ; my Polacy sie tam zachowujemy , sami z siebie robimy [ Parobków] myjemy schody za 5 eur, 4 piętra , a na naszych klatkach schodowych to trzeba z klamerką na nosie iść, do kogoś, i Tak szkolnictwo też KULEJE , Pozdrawiam

    Odpowiedz
  • korina(2011-07-13 23:02) Zgłoś naruszenie 00

    Matematyka powinna być nieobowiązkowa. Przecież kończąc liceum każdy otrzymuje pozytywną ocenę z matematyki , tzn, że opanował materiał programowy dla liceum. Chyba chodzi o to, żeby jak najwięcej naszej młodzieży musiało jeździć na zmywaku w Anglii.

    Odpowiedz