Z programu "Laptop dla ucznia" zostanie "rzutnik dla klasy"?

22.06.2011, 09:32; Aktualizacja: 22.06.2011, 09:38

Laptopy jedynie dla czwartoklasistów i do korzystania w szkole, a nie w domu. Program "Laptop dla ucznia", nad którym prace przejął nowy zespół z ministrem Bonim, coraz bardziej oddala się od pierwotnej wersji - pisze "Gazeta Wyborcza".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • Jest podobny Indyjski program(2011-06-22 11:43) Zgłoś naruszenie 00

    Zwie się Tablet dla ucznia...Z tym że tam w ramach rządowego projektu został zaprojektowany i wdrożony do produkcji tablet ... za 25$ .

    I to jest to.

    U nas do 10 kilogramowego tornistra chca dorzucić 2 kg Laptop.

    Dajmy spokój .Dzieciaki i tak w domu nie schodzą z komputera...Lepiej kupic ten rzutnik na Klasę.
    To rzeczywiście lepszy pomysł.

    Odpowiedz
  • ana(2011-06-23 07:33) Zgłoś naruszenie 00

    REFORMATOR BONI.POLAKU,CZY ZNASZ JEGO PRZESZŁOŚĆ?
    PASUJE DO TUSKOWYCH

    Odpowiedz
  • Wężykiem(2011-06-23 09:00) Zgłoś naruszenie 00

    ...i drzewniane liczydło baz sęka.

    Odpowiedz
  • jolanta1(2011-06-24 00:15) Zgłoś naruszenie 00

    My nauczycieli wiemy, że wszystkie te pomysły to porażka. Laptop dla każdego ucznia! Koń by się uśmiał i tak jest ze wszystkim. Szkoły limitują kserowanie dla uczniów, papier, nie ma na pomoce, a na laptopy to skąd niby miałoby być? Sam cyrk, a przy sterze klauni.

    Odpowiedz
  • Ja Polak(2011-07-02 09:28) Zgłoś naruszenie 00

    PO widzi zapewne wszystko przez pryzmat swojego partnera Waldemara, który jest kreowany na produkt cyfrowej edukacji. U mnie w pracy nauczyciel zadaje pytanie do klasy VI :
    "dzieci wy nie wiecie co to jest program multimedialny, nie wiecie? Następnie poleca przynieść z biblioteki pudełka z płytami CD i DVD i wyjmując jeden dysk mówi: "to jest dzieci program multimedialny i wy tego nie wiecie, to jest program multimedialny!!!"
    Skoro tacy nauczyciele j. polskiego i to dyrektor będą uczyć jeszcze w szkołach pobierając za to 5000 zł pensji i jeszcze ok 2500 emerytury to takie będą matury. Nauczyciel

    Odpowiedz
  • befana(2011-11-22 13:39) Zgłoś naruszenie 00

    laptop+rzutnik i montaż - ok.3 tyś. zł., do tego 1 laptop lub tablet z dostępem do internetu na 3- 4 uczniów w klasie, rozwiązanie dobre ,przydatne i wcale nie tak kosztowne. dobry pomysł, popieram.

    Odpowiedz
  • zack(2012-12-03 16:48) Zgłoś naruszenie 00

    Mi na studiach bardzo sie przydaje. Nie wyobrazam sobie pracy bez tego urzadzenia. Wzialem model S300 lenovo, jest lekki i niewielki. Wiadomo, ze nam mlodym zalezy najbardziej na mobilnosci

    Odpowiedz