Związki zawodowe policjantów rozważają protest. Będą wypisywać mniej mandatów

22.04.2011, 12:31; Aktualizacja: 22.04.2011, 12:37

Zarząd krajowy NSZZ Policjantów w pierwszej połowie maja ma podjąć decyzję czy będzie ogólnopolski strajk tej formacji. To odpowiedź na sygnały, że w kilku miastach protestują policjanci z oddziałów prewencji, wypisując mniej mandatów.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (10)

  • Ada(2011-04-23 07:53) Zgłoś naruszenie 00

    Darmozjady górnicy, mundurówka, rolnicy, energetycy - nie mogę pojać dlaczego w spadku komunizmie mamy dalej niańczyć kosztem społeczeństwa te grupy zawodowe, kórym na tle kraju sie świetnie powodzi. Jak się nie podoba w tych zawodach to do kopania rowów za 5 zł netto i będziedzie szczęśliwi.

    Odpowiedz
  • Do ady(2011-04-23 10:35) Zgłoś naruszenie 00

    Źle spałaś, czy też nikt cię nie bzyknął?

    Odpowiedz
  • nn(2011-04-23 10:53) Zgłoś naruszenie 00

    Protest - z kim chcecie to robić. Wystarczy, że rzucą wam kość a sami się nawzajem pozagryzacie. Po wypraniu muzgów, dla jednego klepnięcia przełożonego "w większości " jesteście w stanie zdradzić wszelkie ideały.

    Odpowiedz
  • bb(2011-04-24 10:28) Zgłoś naruszenie 00

    Komuno wróć...

    Odpowiedz
  • Janeczek(2011-04-22 13:22) Zgłoś naruszenie 00

    Niech nie wypisują mandatów po to jedyna ulga i pożytek dla obywateli.
    Skoro nam wystarcza armia mniejsza od 100 tyś. – a ci co już w niej są nie bronią ani nie chronią bo przed kim ?,część buja się po świecie na koszt podatników ku uciesze sztabu - to należy też zdecydowanie zmniejszyć cały policyjny aparat (czytaj policyjne państwo) .
    Po co w Polce ponad 300 tyś. armia Policji , ABW, CBA, SG, strażnicy gminni, i jeszcze parę formacji z policyjnymi uprawnieniami, „przerośnięta” prokuratura i sądy ?
    W kraju w który na 37 mln obywateli połowa to emeryci, renciści, nieletni i baby w ciąży plus 4 mln stale za granicą taka chmara wsiej maści mundurowych ? ! toż to policyjne państwo z definicji !
    To nawet u Łukaszeki nie istnieją takie proporcjie aparatu terroru i przymusu jak u nas.

    Odpowiedz
  • mundur(2011-04-22 13:24) Zgłoś naruszenie 00

    najlepszym wyjsciem bedzie gdy my mundurowi zastrajkujemy podczas EURO 2012 moze wtedy rząd doceni wartość naszego zawodu

    Odpowiedz
  • Janeczek(2011-04-22 13:31) Zgłoś naruszenie 00

    Niech nie wypisują mandatów po to jedyna ulga i pożytek dla obywateli.
    Skoro nam wystarcza armia mniejsza od 100 tyś. – a ci co już w niej są nie bronią ani nie chronią bo przed kim ?,część buja się po świecie na koszt podatników ku uciesze sztabu - to należy też zdecydowanie zmniejszyć cały policyjny aparat (czytaj policyjne państwo) .
    Po co w Polsce ponad 300 tyś. armia Policji , ABW, CBA, SG, strażnicy gminni, i jeszcze parę formacji z policyjnymi uprawnieniami, „przerośnięta” prokuratura i sądy ?
    W kraju w który na 37 mln obywateli połowa to emeryci, renciści, nieletni i baby w ciąży plus 4 mln stale za granicą taka chmara wsiej maści mundurowych ? ! toż to policyjne państwo z definicji !
    To nawet u Łukaszeki nie istnieją takie proporcjie aparatu terroru i przymusu jak u nas.

    Odpowiedz
  • soplica(2011-04-22 16:52) Zgłoś naruszenie 00

    Tiaa przestana wypisywać mandaty *********** co siedzą i pija "gazy" pod sklepem. Tylko muszą pamiętać aby niekaranie mandatami nie pomyliło im się z odstąpieniem od interwencji, bo to może grozić dyscyplinarką.

    Odpowiedz
  • służ panu wiernie to ci pierdnie----hasło związku(2011-04-22 19:53) Zgłoś naruszenie 00

    policja powinna być cywilna--płaca urzednika cywilnego i basta z przywilejami.

    Odpowiedz
  • mm(2011-04-22 20:54) Zgłoś naruszenie 00

    Muszą mieć przywileje, ktoś tych złodziei z wiejskiej musi bronić!

    Odpowiedz