Więcej rodziców otrzyma zasiłek rodzinny. Będzie nowe kryterium

autor: Michalina Topolewska18.04.2011, 03:00

Nowe kryterium dochodowe uprawniające do zasiłków rodzinnych wyniesie 514,5 zł na osobę w rodzinie lub 595 zł, gdy wychowuje się w niej niepełnosprawne dziecko.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (68)

  • mona.237(2015-03-17 00:31) Zgłoś naruszenie 00

    Dziś to JUŻ 574ZŁ o ile się nie mylę . BRAWO !!!

    Odpowiedz
  • szczypiorek(2011-05-26 13:25) Zgłoś naruszenie 00

    kino sobie robicie
    dlatego emerytur nie będzie bo ludzie przestana się rejestrować jako pracujący bo po co robić na wasze emerytury a wy naszym dzieciom zasiłku rodzinnego żałujecie , progi sobie ustalacie śmiechu warte
    zobaczcie jak doceniają rodziny mające dzieci zagranicą ich rodzinne to nie jałmużna tylko godziwe pieniadze
    wy rządowcy tylko sobie umiecie dogadzać mam nadzieję że i wam się to skończy

    Odpowiedz
  • ewela(2011-04-27 20:56) Zgłoś naruszenie 00

    Podniosą próg o 10 zł,najnizszą krajową o 80zł i znów przekroczę.Brak słów na te madre łby w tym naszym rządzie.Dać im te 1000 zł i niech żyją w ubóstwie...Po prostu brak mi słów...

    Odpowiedz
  • anna(2011-05-02 14:34) Zgłoś naruszenie 00

    utrzymanie osoby w domu starców 2 600zł., dziecka w domu dziecka ponad 2 000 zł.a rodzice mają ubrać wyżywić wykształcić za 504zł. i jeszcze z tego muszą opłacić stałe rachunki tj. gaz, woda, światło, czynsz, no i to co pozostaje to oczywiście opływają w luksusach...
    Podwyższają o inflację z tym że przez okres 7 lat nie doliczali inflacji, to poprostu niegodne tak traktować ludzi.

    Odpowiedz
  • ALA(2011-05-04 11:28) Zgłoś naruszenie 00

    to chyba jakieś żarty! nie wolno głosować na tych ludzi, jak oni nas traktują.Jak mogą w ogóle twierdzić,że to jest podwyżka!!!

    Odpowiedz
  • ELA(2011-05-04 11:33) Zgłoś naruszenie 00

    gdzie szacunek dla rodzin? Jak one mają funkcjonować? Przecież dzieci to przyszłość!Jak możecie nas tak traktować!

    Odpowiedz
  • olek(2011-05-06 12:37) Zgłoś naruszenie 00

    dlaczego oszczędzacie na dzieciach, kto będzie pracował na emerytury? czy jesteście tak bezmyślni czy udajecie?

    Odpowiedz
  • Mati(2011-05-05 13:18) Zgłoś naruszenie 00

    Śmiechu warte

    Odpowiedz
  • Iza(2011-05-05 14:00) Zgłoś naruszenie 00

    szok szok co oni wyprawiaja !!!

    Odpowiedz
  • aga(2011-05-08 19:29) Zgłoś naruszenie 00

    ciekawa jestem jakie jest miesięczne utrzymanie więżniów, zabierzcie im i dajcie dzieciom, a więzniów do łopaty

    Odpowiedz
  • mama(2011-05-10 17:01) Zgłoś naruszenie 00

    dla kogo to kryterium ? macie i odwalcie się .dzięki pani minister życzę pani zarobków w przeliczeniu na osobę 514 zł

    Odpowiedz
  • tik(2011-05-11 09:30) Zgłoś naruszenie 00

    Tak więc głosujemy tylko na PO.

    Odpowiedz
  • krystynka(2011-05-12 13:00) Zgłoś naruszenie 00

    całkowitą ulgę od podatku moga sobie odpisać tylko bogaci.a biedny ani ulgi od podatku nie odpisze ani zasiłku rodzinnego nie dostanie gdzie są ekonomiści w tym kraju...

    Odpowiedz
  • JA-samotna (bez konkubenta)(2011-05-12 19:43) Zgłoś naruszenie 00

    To chyba makabryczny żart z polaków. Jeśli naprawdę samotna matka, której troje dzieci nie ma nawet tych marnych 360 zł.( całość na troje razem) zaliczki alimentacyjnej, nie maja renty rodzinnej ( po śmierci alimenciarza) ani zasiłków rodzinnych a co za tym idzie nie ma też dodatków z tytułu samotnego wychowania to chyba już żadne dzieci nie dostaną tych ochłapów. Ach przepraszam SĄ W KRAJU TE NIEZBĘDNE I ZASŁUŻONE DLA NARODU WDOWY I SIEROTKI SMOLEŃSKI- ten lepszy sort na który my Polacy a więc JA i moje dzieci musimy dokładać. Ludziska jak długo jeszcze będziemy pozwalali na takie traktowanie. Ja już padam " na pysk" ze zmęczenia a w nagrodę dostaję podwyżkę nie progu dochodowego, co pozwoliłoby mi odsapnąć- lecz wieku emerytalnego!

    Odpowiedz
  • szarak(2011-05-16 15:28) Zgłoś naruszenie 00

    pożal sie Boże...ali nam nawalili ...kpina

    Odpowiedz
  • dzordanella(2011-05-13 17:00) Zgłoś naruszenie 00

    smiech na sali 10zl podwyzki po prostu kpina!!! sama mam dziecko narazie jestem na wychowawczym wiec przysluguje mi rodzinne ale gdy wroce do pracy mimo iz oboje z mezem mamy najnizsza krajowa to i tak bedziemy za BOGACI!!! i jak tu starac sie o dzieci przy takiej kpinie naszego rzadu!!!

    Odpowiedz
  • gwiazda(2011-05-26 13:28) Zgłoś naruszenie 00

    więcej rodziców otrzyma zasiłek rodzinny, ale których rodziców tych pracujących na czarno bo uczciwym po przekroczeniu 50zł na osobę zasiłku nie dadzą, ale czy wy wiecie ile kosztują książki, ubrania , buty, wyzywienie , studia, nie nie wiecie bo macie to w du...e

    Odpowiedz