27 kwietnia zespół ds. reformy emerytur mundurowych zakończy pracę. Porozumieniem

06.04.2011, 19:10; Aktualizacja: 06.04.2011, 19:54

27 kwietnia odbędzie się ostatnie posiedzenie rządowo-związkowego zespołu ds. reformy emerytur mundurowych; takie ustalenie zapadło podczas środowego spotkania w Kancelarii Premiera - poinformował PAP przewodniczący NSZZ Policjantów Antoni Duda.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (10)

  • kk(2011-04-06 21:06) Zgłoś naruszenie 00

    I znowu będą równi i równiesi...

    Odpowiedz
  • bob(2011-04-06 21:21) Zgłoś naruszenie 00

    Nie bede glosował na cykorów z PO. To żaden porządek z tymi służbami.

    Odpowiedz
  • tsenre(2011-04-06 21:57) Zgłoś naruszenie 00

    To jest poprostu chamstwo , świństwo , upodlenie , segregacja społeczna . Brak słów i określeń na takie postępowanie wobec ciężko pracujących ludzi do 65 - go roku życia. Oczywiście mogłem zostać Milicjantem w latach 70-tych po szkole średniej ( umiałem pisać i czytac ) . Ale kto w tamtych czasach zostawał gliniażem i kto dzisiaj nim zostaje ?

    Odpowiedz
  • ds>>(2011-04-06 22:16) Zgłoś naruszenie 00

    Jak się nienadawałeś do munduru to pracuj do 65-go roku życia.
    Do kk naucz się pisać iwtedy krytykuj

    Odpowiedz
  • Turbo(2011-04-06 23:14) Zgłoś naruszenie 00

    Jedne grupy zawodowy straciły prawa nabyte(zgodne z decyzją trybunału)a mundurowi są z innej gliny i praw nabytych nie stracą.Sprawiedliwość???

    Odpowiedz
  • Real 1953(2011-04-07 08:09) Zgłoś naruszenie 00

    W tym kraju niby obowiazuje konstytucja . W praktyce jednak obywatele są różnie traktowani. Jedni maja prawa nabyte , a innym się ich odmawia. Jedni mają szereg przywilejów nierozważnie nadanych przez nieodpowiedzialnych polityków , a inni od tych samych polityków otrzymują obowiązek harowania i opłacania w/w przywilejów . Obywatele w tym dziadowskim państwie są więc zasadniczo różnie traktowani - wobec wobec prawa są równi i równiejsi.
    A dlaczego ? tylko dlatego ż e politycy sa tchórzliwi , są pozbawieni wyobraźni i odpowiedzialności , myślą tylko i wyłącznie o swoim i partyjnym wąsko pojętym interesie.
    Nie ma sensu uczestniczyć w cyrku wyborczym , i tak to nic w naszych realiach nie zmienia na lepsze.

    Odpowiedz
  • zico(2011-04-11 12:32) Zgłoś naruszenie 00

    UWAGA rządzący ,jeżeli wprowadzicie taką "reformę?" emerytur mundurowych , pozostali ,będący w powszechnym systemie emerytalnym wyjdą na ulicę . Nie może być dla jednych 20 lat pracy /50wiek ,a dla innych
    35-50lat pracy i 60/65wiek !!. Do diabła z rządem, który nie potrafi rządzić sprawiedliwie.Domagamy się równych praw dla wszystkich.

    Odpowiedz
  • piesek(2011-04-19 15:58) Zgłoś naruszenie 00

    tsenre nie mogłeś iść do milicji ze względu na brak odpowiedniego wykształcenia. Kto z wykształceniem średnim pisze gliniarz przez "ż" to jednoznacznie świadczy, że nie umiesz pisać.

    Odpowiedz
  • piesek(2011-04-19 16:01) Zgłoś naruszenie 00

    zico, czy chciałbyś, aby do twojego palącego się domu, czy mieszkania przyjeżdżali 65-latkowie z brzuszkami i cie ratowali, a twoje dzieci przed bandytami chronili ich rówieśnicy z policji?

    Odpowiedz
  • mundurowy(2011-05-01 19:30) Zgłoś naruszenie 00

    Tsenre pisze się poprawnie po polsku "o świadczy o twoim wykształceniu i miernocie. Poza tym przestańcie już beczeć jak dzieci. Rząd skłócił społeczeństwo, napuścił wszystkich na "mundurowych". A nie podał że w 1927 r Sejm RP dał takie uprawnienia mundurowym dopiero komuna w 1982 podwyższyła je na 15 . Społeczeństwo łyka to jak fatme i się podnieca.
    ***** zrobią. Mundurowi odejdą a dzieci w mundurach będą chronić PO.
    Pozdrawiam 40 letni mundurowy na emce w wysokości 2000 zł. Dużo nie???

    Odpowiedz