Tusk: to decyzje Lewicy dewastowały system emerytalny

16.03.2011, 19:37; Aktualizacja: 16.03.2011, 19:55

Premier Donald Tusk odpowiadając w Sejmie na zarzuty Lewicy ocenił, że to jej decyzje zdewastowały polski system emerytalny.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (2)

 • Real 1953(2011-03-17 12:46) Zgłoś naruszenie 00

  Moje największe polityczne rozczarowanie to Tusk i PO. Jak ja mogłem wierzyć w ich obietnice i zapewnienia ? jak mogłem na nich głosować ?
  Przepraszam wszystkich za ten błąd , obiecuję że tego nie powtórzę .
  Obłuda Tuska i jego przydupasów mnie przytłacza , nie potrafię zrozumieć jak człowiek w którego dobre zamiary wierzyłem i któremu jeszcze nie tak dawno starałem się ufać tak bardzo mnie zawiódł .Konstrukcja piramidy finansowej , którą konstruuje i wprowadza w życie ze swoimi przydupasami to jeden wielki kant.
  Za 20-30 lat piramida ta runie , a wówczas ludzie zostana pozbawieni godziwego zabezpieczenia na starość pomimo tego , że przez kilkadziesiąt lat na ten cel płacili składki.
  Obłuda i hipokryzja Tuska jest tak wielka , że nawet tego nie ukrywa , wszem i wobec obwieszcza , że dla niego liczy się tylko TU i TERAZ.
  Trudno z nim się nie zgodzić , albowiem w przyszłości to już nie będzie jego problem ale tych biednych oszukiwanych ludzi ( właśnie dzisiaj i przez niego ).
  Gdzie wyobraźnia i odpowiedzialność polityczna , gdzie jego ambicje bycia mężem stanu ? Jaki ja byłem naiwny , że mu kiedyś uwierzyłem i na niego oraz na Po głosowałem . Ludzie młodzi powinni zrozumieć , że wprowadzane obecnie zmiany uderzają przede wszystkim w nich , to oni zostaną w pzryszłości pozbawieni zabezpieczenia emerytalnego .
  Powinni wyciągać z tego wnioski i próbować układać sobie życie gdzie indziej , powinni uciekać z tego piekła.

  Odpowiedz
 • Real 1953(2011-03-18 12:09) Zgłoś naruszenie 00

  Wszystkich zainteresowanych zmianami w OFe , a w szczególności zwolenników tych zmain zapraszam do zapoznania się ze świetnym artykułem pt. " Reforma czy demontaz OFE" w dzisiejszej Rzeczpospolitej.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane