Zagraniczne wycieczki, czy pomoc w zakupie mieszkania - czyli jak pracodawcy walczą o pracownika

autor: Svb, Aleksandra Kurowska16.02.2011, 03:00

Już nie tylko ubezpieczenie medyczne czy karnet na siłownię. By przywiązać pracowników do firmy, pracodawcy fundują im zagraniczne wycieczki, pomoc w zakupie taniego mieszkania i zniżki do pizzerii.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • Największa walka była o synka Donalda(2011-02-16 07:39) Zgłoś naruszenie 00

    -zafundowali mu nawet na koszt PKP wyjazd do CHIN.

    Odpowiedz
  • antyzłodziej(2011-02-16 12:14) Zgłoś naruszenie 00

    Po czym poznać pisiorka oszołomka? Po zasobie słów,którym dysponuje.

    Odpowiedz
  • księgowa(2011-02-16 14:07) Zgłoś naruszenie 00

    akurat, już się rzucają pracodawcy na te sposoby zatrzymania pracownika... dla mnie w praktyce wygląda to tak, że sama elita rządząca swoimi przedsiębiorcami kombinuje, aby dla siebie uzyskać wiele przywilejów i wymyśla coraz to lepsze sposoby na koszty uzyskania przychodów i na to, by jak najmniej zapłacić z własnej pensji za życie... ale dla szarego nawet kierownika niższego szczebla takich przywilejów nie ma. Normalny człowiek z pensji 1500zł netto musi zapłacić za wszystko a nawet głupi bilet miesięczny byłby dla niego wielką pomocą i mógłby go związać z firmą...

    Odpowiedz
  • odezwał się mądry z bogatym Cudownym zasobem słów(2011-02-16 16:01) Zgłoś naruszenie 00

    a tak naprawdę ...to banda POlitycznych złodziei czyli to ludzie z umysłami kryminalnymi --okraść oszukać POdjudzić ,upodlić ,wyzyskać - to są Ich uzdolnienia...

    Pierwszy z brzegu przykład : likwidacja abonamentu RTV za który to tak opluwali jako winnego Prezydenta Kaczyńskiego - teraz mają swojego Rezydenta i co ?likwidują !!! czy podnoszą stawki >

    albo POdatki które obniżyli najbogatszym likwidując progresywny - i co Obniżyli Wam ludkowie czy musicie teraz kasy fiskalne przestawiać "up" dla VATu

    nie mówiąc o składkach emerytalnych którymi Rządzą się jak swoimi (NFI) czy okradanie zatrudnionych w szkodliwych i niebezpiecznych warunkach pracy ( co Donald i Rząd mówił Policji i wojsku -,że reguł podczas gry się nie zmienia a co zrobił długo-letnio tak zatrudnionym robotnikom _OKradł Ich bezwzględnie tłumacząc bezczelnie ,że nikt za Nich dodatkowych składek nie odprowadzał za Ich przywilej -a co inkasowały Poprzednie Rządy , jak nie zyski z Ich pracy ?

    Przykładów złodziejskiego myślenia i poczyna tego rządu mogę podać wiele - dla mnie to zwykli złodzieje z umysłami kryminalistów!!-gdyby wypuścić z więzień zwykłych złodziei mieli by większą litość niż Ci POlityczni - nawet złodziej pospolity miał kodeks który nie pozwalał okradać spracowanych biednych ludzi. A Ci co -?

    Odpowiedz
  • emeryt łódź(2011-02-16 18:02) Zgłoś naruszenie 00

    Zgadzam się z poprzednikiem . Tzw abonament RTV to obrzydliwy przeżytek PRL-owski. Czy ktoś chce czy nie - ma go płacić . Jeśli jakiś mądrala powie ,że nie płaci to robi to nielegalnie( zawsze jest możliwość dopadnięcia go) . Najważniejsze jest to aby go CAŁKOWICIE W ŚWIETLE PRAWA ZLIKWIDOWAĆ - jak obiecało to PO przed wyborami. Tzw działalność publiczna RTV to wymówka i lipa. Gdyby nie było tego haraczu - tzw programy misyjne mogłaby robić większość stacji komercyjnych, które dopuszczono by do przetargów . A tak ci nieliczni jeszcze płacący fundują zatrudnionym w RTV pensje po 30- i więcej tysięcy .

    Odpowiedz
  • OK.(2011-04-05 21:29) Zgłoś naruszenie 00

    człowiek z dużym zasobem słów to chyba erudyta ,elokwentny.
    Ale PISIOREK ,OSZOŁOMEK ?

    Odpowiedz
  • n(2011-04-07 07:32) Zgłoś naruszenie 00

    Opodatkować te przywileje DLA NIELICZNYCH : siłownie ,wycieczki na Bali pakiety medyczne fundowane przez korporacje co to PAŃSTWO W PAŃSTWIE? a biedny emeryt i zasiłkowicz płaci podatek na ich przejazdy po autostradach i stoi w korkach w autobusie

    Odpowiedz