Brak sprzeciwu od orzeczenia lekarza pozbawia renty

autor: Paweł Jakubczak09.02.2011, 03:00

Sąd odrzuci odwołanie ubezpieczonego od decyzji ZUS odmawiającej przyznania mu renty, jeśli wcześniej nie wniósł on sprzeciwu od orzeczenia lekarza zakładu.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (4)

  • rewizor(2011-02-09 09:31) Zgłoś naruszenie 00

    żerownie na niewiedzy ludzi którzy nie dość że poszkodowani przez los dostają kopa od ludzi którzy sprawiedliwości strzec powinni.Brak kasy prowadzi tylko u nas do takich wypaczeń.PRAWO jest stanowione dla ludzi i każde obchodzenie dla partykularnych interesów jest normalnym świństwem

    Odpowiedz
  • kemor(2011-02-09 10:14) Zgłoś naruszenie 00

    prawnicy,sądy i zus to jedna mafia

    Odpowiedz
  • obserwator(2011-02-09 10:51) Zgłoś naruszenie 00

    Lekarze orzecznicy, ZUS, Sądy działają w jednej zorganizowanej grupie przestępczej fałszując orzeczenia lekarskie w celu nieprzyznawania rent, Sądy oddalają roszczenia o przyznanie rent, co ma związek z faktem, że ZUS jest zadłużony na olbrzymią kwotę przekraczającą 170 miliardów zł, co w konsekwencji spowodowałoby brak pieniędzy dla prominentów rządu (ministrów, premierów i innych), którzy nabywają pełne prawa emerytalne po 0,5 roku zasiadania na stołku. Ten przywilej dla rządzących został wprowadzony na początku lat 80, o którym to przywileju emerytalno- rentowym żaden periodyk nic nie ujawnia.

    Odpowiedz
  • marcin(2011-03-26 20:04) Zgłoś naruszenie 00

    to jest jeden wielki przekret,zus,sad ,rzad.czy znajdzie sie odwazny i zapyta glosno tych zlodzieji dlaczego ,tak krzywdza rencistow!!!mam nadzieje,ze kiedys te osoby beda zrehabilitowane,a orzecznicy zusowcy beda sadzeni,jak zbrodniarze.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane