"Solidarność" chce skrócenia pracy sklepów w Wigilię

08.12.2010, 19:56; Aktualizacja: 09.12.2010, 17:22

"Solidarność" chce, by w Wigilię sklepy zostały zamknięte wcześniej niż zwykle. Swój apel w tej sprawie związek skieruje zarówno do klientów, jak i właścicieli sieci handlowych.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • emerytka(2010-12-24 19:34) Zgłoś naruszenie 00

    Może warto zastanowić się nad rozwiązaniem problemu bezrobocia.Jeżeli ludzie nie chcą pracować z powodu Świąt to należy dać tę prace tym,którzy jej chcą

    Odpowiedz
  • Nieroby związkowe(2010-12-09 12:35) Zgłoś naruszenie 00

    Pomyślcie o bezrobociu, bo te sprawy dawno zostały rozwiązane - każdy pracodawca w miarę możliwości reguluje to w swoim zakładzie.

    Odpowiedz
  • do nierobów(2010-12-09 11:48) Zgłoś naruszenie 00

    Może zrobić 365 dni w roku wolnymi.
    Przecież zawsze znajdzie się jakieś święto ,kościelne , lub świeckie.
    PARANOJA !!!

    Niedawno zrobiono wolnym dniem "3 króli" , więc tak naprawdę zaczynamy pracę w nowym roku 10 stycznia 2011 .
    Teraz chcą zamykać sklepy i firmy parę godzin wcześniej ,24 grudnia.

    Przecież ten dzień już jest stracony.
    To może zrobić ten dzień 24.12 cały wolny. Ale natychmiast rozgorzeje dyskusja , o skróceniu godzin pracy 23.12.

    Dlaczego elektrownie , szpitale, policja , oraz parę innych służb nie zrobi sobie również wolnego , tylko zapieprza.ą ,nie tylko w wigilię ale również w święta i nowy rok ???

    Paranoia ogarnia ten kraj , a zwłaszcza związkowców.

    Mniej świąt ,więcej rzetelnej pracy , tego wam i sobię życzę , a wszystkim będzie się żyło lepiej.

    Odpowiedz
  • idą ...........(2010-12-09 11:14) Zgłoś naruszenie 00

    ...a co na to karp bo pan prezyś po raz pierwszy od wyboru zabrał głos po ludzku

    Odpowiedz
  • D.(2010-12-09 09:56) Zgłoś naruszenie 00

    do 2 - teraz pracujesz na własne długi zaciagnięte przez Twoją ukochaną partię. Popieram 1 .

    Odpowiedz
  • Krwiopijca Pracodawca(2010-12-09 08:46) Zgłoś naruszenie 00

    Sklepy dla sklepowych, fabryki dla robotników, ziemia dla rolników ,,, skąd ja to znam. Wydaje mi się, że socjalizm już zbankrutował, a długi po tym systemie spłacamy do dzisiaj.

    Odpowiedz
  • jestem za!!!(2010-12-09 01:09) Zgłoś naruszenie 00

    j.w.

    Odpowiedz