Urzędy państwowe nie zatrudnią bez konkursu

autor: Artur Radwan03.12.2010, 03:00; Aktualizacja: 03.12.2010, 13:34

Kompetencje kandydatów do pracy w kancelarii Sejmu, Senatu czy prezydenta na wzór służby cywilnej sprawdzi specjalna komisja rekrutacyjna.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (11)

  • ala56(2010-12-03 09:16) Zgłoś naruszenie 00

    No chyba że będzie to potomek prominenta. Bujać to my ale nie nas!

    Odpowiedz
  • Ryszard(2010-12-03 10:49) Zgłoś naruszenie 00

    Czy to będzie tak jak w przypadku córki Rostowskiego? Wejście przez gabinet polityczny.

    Odpowiedz
  • MB(2010-12-03 11:32) Zgłoś naruszenie 00

    Skąd my to znamy, te ciotki i podciotki dalej siedzą i się cieszą, całe klany i bandy urzędniczyn odziedziczyły po mamusi i tatusi stanowiska po urzędach państwowych, stanowią zamknięty krąg. Pic na wodę fotomontaż.

    Odpowiedz
  • Oli(2010-12-03 18:10) Zgłoś naruszenie 00

    Te wszystkie komisje rekrutacyjne to Pic na Wodę. Wszystko już wcześniej obgadane pod stołem.Teraz tylko znajomości,znajomości,to masz pracę.

    Odpowiedz
  • Karramba(2010-12-03 19:10) Zgłoś naruszenie 00

    Pusty śmiech człowieka ogarnia. Jeszcze nikt nigdy nie wygrał z polskim kolesiostwem, które kwitnie w najlepsze. Zasada BMW naczelną zasadą ustrojową Rzeczypospolitej!

    Odpowiedz
  • mila(2010-12-25 19:47) Zgłoś naruszenie 00

    Miały być konkursy na dyrektorów szkół i co? Gmina co 5 lat powierza to stanowisko tej samej osobie pomimo,że opinia rodziców i nauczycili jest jej nieprzychylna.

    Odpowiedz
  • daniel(2011-01-12 17:27) Zgłoś naruszenie 00

    Zapytajcie o wojskowa administracje, jak tam obchodza wszelkie prawo!!!Zwalniaja bezprawnie,bez odpraw!!!pracownika sluzby cywilnej wyrzucaja nazywajac to liwidacja zakladu, a w nowej strukturze/nastepca prawny/ z gory wiadomo kogo zatrudnia-bylych zolnierzy zawodowych,ktorzy maja wypracowane w pelni emerytury,pracuja oprocz tego jeszcze w prywatnych firmach,czyli na trzech etatach pracujacy i pracownicnikow dobieranych wedlug wiekszych znajomosci,i naruszaja prawo podczas pracy...jest dziennikarz,ktory wyslucha szczegolow...???

    Odpowiedz
  • daniel(2011-01-12 17:31) Zgłoś naruszenie 00

    konkursy w administracji wojskowej???czy ktos jest dzieckiem???Tffuuu!!!pol roku wczesniej wiadomo kto jest naznaczony na stanowisko/vacat/ wg. znajomosci i "dobrego ucha"

    Odpowiedz
  • gość(2011-02-09 21:30) Zgłoś naruszenie 00

    konkursy śmiechu warte!!! wezmą się w końcu za coś mądrego, bez znajomości ani rusz

    Odpowiedz
  • slązak(2011-04-06 16:05) Zgłoś naruszenie 00

    Konkursy to jedna WIELKA KPINA.Z góry jest przesądzone kto wygra konkurs.
    Nic się nie zmieniło kiedyś pracę załatwiało sie po znajomości dzisiaj nazywa się to" KONKURS NA STANOWISKO..."

    Odpowiedz
  • ks(2011-08-28 17:31) Zgłoś naruszenie 00

    wziełam udział w konkursie i go wygarałam :) nie mam zadnych znajomosci i rodziny w urzedach

    Odpowiedz