Lekarze krytykują NFZ za sprawdzanie ich umów

autor: Dominika Sikora09.11.2010, 03:00; Aktualizacja: 09.11.2010, 17:31

Lekarze rodzinni ostrzegają, że jeżeli Narodowy Fundusz Zdrowia będzie domagał się od nich weryfikacji świadczeń udzielonych kilka lat wcześniej, za które fundusz już zapłacił, to mogą nie podpisać kontraktów na 2011 rok.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • logo(2010-12-07 11:58) Zgłoś naruszenie 00

    To jest skandal!! żaden rząd nie może ukrócić "rozpasania"środowiska "białych naciągaczy"- wszytko krytykują , negują,odrzucają.Każda propozycja,innowacja,
    jest ignorowana!! Dość tchórzostwa rządzących-!!!

    Odpowiedz
  • Kontrolować i to ostro(2010-11-10 18:46) Zgłoś naruszenie 00

    Bo lekarze zbyt mocno kręcą i naciągają szpitale i NFZ.

    Odpowiedz
  • antygomółka(2010-11-09 23:04) Zgłoś naruszenie 00

    choćby wjw nie wiem jak się wytężał ani premi ani awansu w NFZ nie dostanie... Dlaczego? Bo NFZ nie ma pieniędzy, co od wielu lat jak mantrę powtarza bez sensu i żadna asia mu nie pomoże bo w tym kraju to NFZ orze jak może. Pokaż NFZecie jaki motór masz przy karecie! Tylko swojakom NFZ nie patrzy na ręce i wypłaca w ciemno nawet na konto wirtualnej przychodni.

    Odpowiedz
  • dr(2010-11-09 22:20) Zgłoś naruszenie 00

    8 zł miesiecznie od łepka,robi wrażenie,nie mogę się smiac bo boli mnie kręgosłup

    Odpowiedz
  • obywatel(2010-11-09 13:01) Zgłoś naruszenie 00

    To będzie stawka lewitacyjna :d

    Odpowiedz
  • asia(2010-11-09 11:14) Zgłoś naruszenie 00

    To przecież pani Kopacz powiedziała doktorkom , że im kasa się należy czy sie stoi czy się leży. A Twardowski z MZ to skąd się wziął z Porozumienia Zielonogórskiego jak strajkowali przeciw PIS.
    Kasy chcą bo życie zdrożało a doktorków jest znacznie droższe!!!

    Odpowiedz
  • wjw(2010-11-09 10:11) Zgłoś naruszenie 00

    Jedni kradną i oszukują jak mogą a drudzy nie umieją tego kontrolować.
    Świadczeń udzielanych na papierze jest moc. Do tego dokumentacja prowadzona niechlujnie itd. itp.
    Większość świadczeniobiorców wcale nie korzysta z tych pożal się Boże usług lekarzy rodzinnych tylko z nazwy ale pieniądze świadczeniodawcy otrzymują.
    Nie wiem kto jest bardziej pazerny chłopi czy lekarze.
    Rząd podniesie składkę zdrowotną i się wyrówna.

    Odpowiedz