To już pewne: Trzech Króli dniem wolnym od pracy

24.09.2010, 09:35; Aktualizacja: 24.09.2010, 18:40

6 stycznia, czyli święto Trzech Króli, będzie dniem wolnym od pracy - zdecydował w piątek Sejm, nowelizując Kodeks pracy i ustawę o dniach wolnych od pracy. Nowelą zajmie się jeszcze Senat.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (35)

  • A.(2010-12-15 15:14) Zgłoś naruszenie 00

    I znowu mieszają w kodeksie pracy. Co ustawa to gorszy bubel. I wszyscy to podpisują???

    Odpowiedz
  • aaa(2010-09-26 23:22) Zgłoś naruszenie 00

    Gdyby większość dysponowała tym "Poczuciem Humoru" w bajki o trzech królach wierzono by na równi jak w bajki o krasnoludkach.

    Odpowiedz
  • wiolka(2010-09-26 21:40) Zgłoś naruszenie 00

    tak, bardzo rzeczowy argument. 5 maja dniem wolnym, jak najbardziej. żenua ogólna. potwierdzajaca IQ. bo jest poczucie humoru i Poczucie Humoru. roznią się mozgiem i inteligencją właściciela:)

    Odpowiedz
  • Do wiolka(2010-09-26 06:50) Zgłoś naruszenie 00

    Jak szaleć , to szaleć.

    A dlaczego nie ogłośić święta z okazji "Papy Smerfa i Smerfetki" w dniu 5 maja.
    To święto wydawałoby się, bardziej wiarygodne i za razem mielibyśmy dłuższy weekend majowy ,kiedy jest ładna pogoda ,zamiast w zimnym styczniu.

    TO JEDT BARDZO RZECZOWY ARGUMENT

    Odpowiedz
  • aaa(2010-09-25 22:14) Zgłoś naruszenie 00

    wiolka, zapraszam do lektury pisma świętego jako źródła historycznego... chyba najbardziej rzeczowy argument.

    Odpowiedz
  • Dana(2010-09-25 17:29) Zgłoś naruszenie 00

    Zyskał kościół, co dziś w dobie jego kryzysu, bezcenne ( dla kościoła, nie dla nas!). My odczujemy to świętowanie po kieszeni, ot, taki bonus od świętszych od papieża.

    Odpowiedz
  • Ted(2010-09-25 11:04) Zgłoś naruszenie 00

    Kolejny dzień zamkniiętych marketów! Nie splyną podatki do budżetu.Mniej pieniędzy na pomoc dla biednych!!

    Odpowiedz
  • wiolka(2010-09-25 10:21) Zgłoś naruszenie 00

    tak, przywrócić 22 lipca!!!pokopani lewacy są wśrod nas!!!swięto 3 kroli ma większosci europejskich i liczących się krajów, ale oczywiscie w polsce znajdą się komunistyczne oszłołomy ktore się z tym nie zgadzają!a zaraz pewnie będą najzezdzać na pis he he.na rzeczowe argumenty ich nie stać.

    Odpowiedz
  • No przecież POtwory ukradli nam zamiennie(2010-09-25 07:54) Zgłoś naruszenie 00

    dni wolne które mieliśmy otrzymać dodatkowo jeżeli święto wypadało na niedziele. Więc jeden dzień dali ale ile w skali kolejnych lat zabrali ? -a płac nie dźwigli złodzieje POlityczni.

    Odpowiedz
  • Polak(2010-09-25 04:41) Zgłoś naruszenie 00

    Do 25.
    Przy okazji proszę o wszczęcie postępowań przeciwko tym formułowiczom, którzy obrażają śp.Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

    Odpowiedz
  • qwa(2010-09-24 20:01) Zgłoś naruszenie 00

    Prosze o wszczecie postepowania przeciwko forumowiczowi Nr.5 z IP 91.94.172.*z godz 10,30 za obraze Pana Prezydenta

    Odpowiedz
  • Jan(2010-09-24 19:23) Zgłoś naruszenie 00

    no właśnie po co komu to święto, lepiej juz zeby w wigilie nie pracowano

    Odpowiedz
  • TK(2010-09-24 19:22) Zgłoś naruszenie 00

    ******** ludzie PO co komu to świeto?

    Odpowiedz
  • KTS(2010-09-24 16:47) Zgłoś naruszenie 00

    Komorowski - Tusk - Schetyna

    Odpowiedz
  • kat(2010-09-24 16:43) Zgłoś naruszenie 00

    Jak widać głupota ma się dobrze.

    Odpowiedz
  • cfdr(2010-09-24 13:58) Zgłoś naruszenie 00

    Swieto 3 kroli jest ale musi byc inny dzien roboczy zeby gospodarka nie tracila n dniach wolnych. Kazdy o tym wie.

    Odpowiedz
  • olga(2010-09-24 13:21) Zgłoś naruszenie 00

    osobiscie uwazam ze lepiej byloby ustanowi dniem wolnym Wielki Piatek. jest to wazny dzien dal wiekszosci Polakow i okres praktycnie juz swiateczny. w zamian zlikwidowac lany poniedzialek.

    Odpowiedz
  • n(2010-09-24 13:09) Zgłoś naruszenie 00

    Ciekawy jestem jak głosował Palikot.
    Przecież ,ostatnio deklarował sie jako antyklerykał .

    Ale on jest chyba tylko farbowanym lisem , wypuszczonym przez PO ,w celu marginalizacji SLD.

    To głosowanie demaskuje go.

    Odpowiedz
  • dfsw(2010-09-24 12:39) Zgłoś naruszenie 00

    Znowu Czarna Mafia Zwyciężyła.

    Odpowiedz
  • ujhg(2010-09-24 12:38) Zgłoś naruszenie 00

    Znowu Czarna Mafia Zwyciężyła.

    Odpowiedz