Firma tylko wyjątkowo nie zapłaci składek do ZUS

autor: Bożena Wiktorowska08.09.2010, 03:00; Aktualizacja: 08.09.2010, 12:35

ZUS wyda firmie decyzję o umorzeniu składek tylko w przypadku braku możliwości ich ściągnięcia.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (1)

 • POdziekowanie dla SZEFA PARLAMENTU UNII(2010-09-08 10:50) Zgłoś naruszenie 00

  my byli górnicy po 5-letnim super urlopie, przesyłamy najserdeczniejsze podziękowania Panu Jerzemu Buzkowi i Jego byłemu rządowi za zafundowanie nam tych urlopów i następnie bardzo wczesnych, wysokich emerytur udzielanych nam-górnikom - bez względu na ilość zjazdów pod ziemię.
  Podczas tych urlopów na koszt społeczeństwa zafundował nam prawo do 14stej pensji,13stej pensji, deput. węglowego, Barbórki, świadczeń socjalnych z prawem do wczasów dla całej rodzinny, no i oczywiście stawek za dniówki urlopowe, jak i zaliczalność tego urlopu do normalnego zatrudnienia liczonego do emerytury górniczej.

  Chłopcy za wojsko nawet tak dobrze nie mieli liczonych lat. Geniusz nie Premier!

  Naprawdę dziękujemy Panu, obecnemu Europosłowi za ten dar na koszt społeczeństwa
  polskiego. Dziękujemy Ci społeczeństwo! Za to, że zgadzasz się na wydłużenie wieku emerytalnego aby na Nas pracować! Dziękujemy za aprobatę obniżenia zasiłku pogrzebowego aby Rząd miał kasę i na Nasze emerytury.

  I to wszystko dzięki Jurkowi, dzięki temu habilitowanemu Liberałowi.

  Mamy nadzieje, że podczas swojej owocnej pracy w Europarlamencie załatwi wszystkim Polakom takie super wczasy, jakich my doświadczyliśmy i emerytur jakich doświadczamy. - Jeszcze raz Jurek, nasz najlepszy przyjacielu - dziękujemy Ci za uradowanie Nam życia na koszt społeczeństwa POlskiego ubezpieczonego w ZUSie.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane