Młodzi bezrobotni: nawet 3 miliony w 2011 roku

autor: Ewa Wesołowska06.09.2010, 07:54; Aktualizacja: 06.09.2010, 16:17

Nawet 3 miliony dwudziestolatków mogą być bez pracy w 2011 r. W najgorszej sytuacji są studenci kierunków humanistycznych. Rośnie niechęć dla emigracji.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (34)

  • mmm(2010-09-06 09:55) Zgłoś naruszenie 00

    Jeszcze trzymajcie starych w pracy do 70 lat, albo daliście im emerytury, a oni dalej pracują.

    Odpowiedz
  • Emigrant(2010-09-06 17:50) Zgłoś naruszenie 00

    Polsko! dlaczego tak strasznie bolisz?... kradniesz moje łzy i moją duszę...

    Odpowiedz
  • km(2011-09-18 12:14) Zgłoś naruszenie 00

    B Y Ż Y Ł O S I Ę L E P I E J !!!

    Odpowiedz
  • rene(2011-04-02 11:36) Zgłoś naruszenie 00

    przy spadającej liczbie miejsc pracy trudno by bezrobocie malało GENIUSZE !! zresztą jak ktoś ma robić na najniższą średnią to juz lepiej żebrać bo niestety życie i utrzymanie przewyższa dochody uzyskane przez najmniej zarabiających... a jak rząd podnieca się tym że Polacy mogą wyjechać za granicę za chlebem to pogratulować tępych wyborców

    Odpowiedz
  • zqs(2010-09-24 00:46) Zgłoś naruszenie 00

    ***** z PiSu idźcie pod krzyż i masturbujcie się, kto wam dał internet gnoje aby takie głupoty pisać. KUPCIE SOBIE KOTA I WYNOCHA Z POLSKI OSZOŁOMY

    Odpowiedz
  • bezrobotna magister(2010-09-09 14:36) Zgłoś naruszenie 00

    ja rok po obronie nadal bezrobotna-uczelnia państwowa tryb studiów dzienny Wawa

    Odpowiedz
  • mak(2010-09-07 14:59) Zgłoś naruszenie 00

    niech zatrudniają więcej emerytów i rencistów

    Odpowiedz
  • zxv(2010-09-07 00:33) Zgłoś naruszenie 00

    Trzeba rozruszac rynek mlodych osob ktore by podjely zatrudnienie nawet na wlasny rachunek.

    Odpowiedz
  • Yorg(2010-09-07 00:13) Zgłoś naruszenie 00

    HAHA HIHI a ponos brak jest ludzi ktorze beda na emerytow pracowac
    a tu co vidac NIEROBOW CORAZ VIECEJ
    A IRLANDIO JEST JUZ ZAPCHANO
    MOZE NA KSIEZYC zabrac ten nierzad z słoncen peru hihihoho
    ZWIEKSZYC ETATY URZEDASOW
    straze miejskie poviekszyc
    kopalnie pozamykac
    huty,banki
    stworzyc RAJ NIEROBOW
    POLAK POTRAFI-HIHI

    Odpowiedz
  • do 25(2010-09-06 22:45) Zgłoś naruszenie 00

    Normalny raczej nie jestem i póki co nie chcę być. Masz racę pomyślałem schematycznie. Czyżby się dokonało, jesteś obrażonym wyborcą PO?

    Odpowiedz
  • do taka jaet prawda(2010-09-06 21:12) Zgłoś naruszenie 00

    Kolego, ja też nie głosowałem na PO a kiedy widzę naszego prezydenta, mnie mdli. Jednak jeżeli chcesz przekonać kogoś do PiS, to nie obrażaj, wysil się trochę a może czas spędzony przed komputerem nie będzie stracony.

    Odpowiedz
  • do 23(2010-09-06 21:44) Zgłoś naruszenie 00

    ja jedynie schodze do poziomu Palikota..tego mnie nauczyło PO

    Odpowiedz
  • Olek(2010-09-06 20:57) Zgłoś naruszenie 00

    Żadne propozycję nie rozwiążą problemu, gdy rząd jest zainteresowany niszczeniem gospodarki. Gdy Pan Prezydent zachwyca się osiągnięciami PO: "mamy swoją, Polską Statuą Wolności..." - te dźwigi, tak pięknie rozwalonych stoczni... Nawet najbardziej pracowitym ręce opadają.

    Odpowiedz
  • Do mlodych bezrobotnych wyksztalconych(2010-09-06 19:03) Zgłoś naruszenie 00

    Poki co , czytajcie "Ill Fares The Land" Tony'ego Judt"a.

    Odpowiedz
  • Emeryt powiedzialby:(2010-09-06 18:42) Zgłoś naruszenie 00

    Cala nasza nadzieja w tych 3 mln mlodych bezrobotnych.

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2010-09-06 18:01) Zgłoś naruszenie 00

    Karpiniu z PO tez byl bezrobotny..zrobili z niego lokaja w PO i zaraz znaazł prace.. nosił teczke za Tfuskiem

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2010-09-06 20:18) Zgłoś naruszenie 00

    Bierzcie przykład młodzi bezrobotni z Karpiniuka, on tez był bezrobotny.
    Ale wyystarczy dac tylko du.py PO, jak Karpiniuk, by miec zajęcie jako prostytutka PO

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2010-09-06 09:21) Zgłoś naruszenie 00

    a wiekszośc tych młodych bezrobotnych, to wydymane przez Tfuska głupki głosujące na PO.

    Sama radość, że debile głosujace na PO nie maja pracy

    Odpowiedz
  • dystansownik(2010-09-06 12:04) Zgłoś naruszenie 00

    System edukacji jest oczywiście winny, ale tak samo winna jest ogromna nadprodukcja absolwentów. Dziś dotyka to już nie tylko ludzi po kierunkach humanistycznych, ale także po technicznych.
    Dobrze piszą, że w małopolskim jest najgorzej, bo widzę tu sytuację z pierwszej ręki. Jestem po budownictwie, w tym roku wchodzę na rynek pracy i co zastaję? Większość stanowisk w branży obsadza się po znajomości, bez tzw. "polecenia" nie masz nawet wejścia do firmy. Ilość absolwentów jest tak ogromna, że na znikomą ilość ogłoszeń odpowiada po 200-300 osób.

    Odpowiedz
  • Janosik(2010-09-06 09:38) Zgłoś naruszenie 00

    Ale Pampersy dalej na PO beda glosowac...

    Odpowiedz