Fundusze emerytalne chcą się zreformować

autor: Jarosław Olechowski31.08.2010, 03:00; Aktualizacja: 31.08.2010, 10:12

Przedstawiciele OFE zaprezentowali wczoraj Michałowi Boniemu, szefowi doradców strategicznych premiera, swoją wersję reformy emerytalnej. W zasadniczych sprawach jest ona zbieżna z propozycją prof. Marka Góry. Na wczorajszym spotkaniu w kancelarii premiera wypunktowano 7 różnic między projektami, nad którymi teraz eksperci będą debatować.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

  • dc(2010-08-31 10:49) Zgłoś naruszenie 00

    Jak widzę pan Góra w najlepsze współpracuje z TW panem Boni manipulując przy naszych pieniądzach. Tymczasem twórca pseudoreformy emerytalnej z 1989 roku , pan Góra / z wydatną pomocą pani Lewickiej /- widząc dziś do czego doprowadził - w wielkiej panice / po zawaleniu sie systemu i dopłacaniu do ZUS-u coraz większych wielomiliardowych sum /proponuje wydłużyć wiek emerytalny KOBIETOM I MĘŻCZYZNOM do 70 lat(!)
    Dlaczego takie osoby manipulują nadal przy naszych pieniądzach ? Dlaczego do dziś nie odpowiedzieli za swoją szkodliwą działalność !?

    Odpowiedz
  • Likamon(2010-08-31 11:01) Zgłoś naruszenie 00

    Prosta recepta na polski system emerytalny. KAŻDY przechodzi na emeryturę dopiero wraz z ukończeniem 67 roku życia.

    Odpowiedz
  • emer(2010-08-31 11:19) Zgłoś naruszenie 00

    No i już się dogadali PO z OFE .I to jest rzeczywistość obecna.Mówię NIE!!!

    Odpowiedz
  • Enon(2010-08-31 11:45) Zgłoś naruszenie 00

    A może by tak urzędnicy pozostawili zainteresowanym prawo do decydowania o sposobie lokowania ich własnych pieniędzy?

    Odpowiedz
  • baca(2010-08-31 13:22) Zgłoś naruszenie 00

    do 4: Enon - a PO co ? Mallarz kominów wie lepiej .

    Odpowiedz
  • mustafa ibrahim(2010-08-31 18:37) Zgłoś naruszenie 00

    emeryt na hawajach brapie sie po ...nosie hihi
    ale vas wrobili cfaniaki po 89
    teraz to ich bedzie te sw,SOLIDARNOSCI
    ONI BEDA GO TWORZYC Z SZUJAMI I SPRZEDAWCZYKAMI PRL-U
    NO GORU VALESA BEDZIE HYBA SWIETYM[HIHIHIHI]

    Odpowiedz