W budżecie na 2011 rok nie będzie wzrostu wynagrodzeń w sferze budżetowej

07.07.2010, 13:33; Aktualizacja: 07.07.2010, 16:01

W budżecie na 2011 r. rząd nie zakłada wzrostu wynagrodzeń w sferze budżetowej - wynika z dokumentu "Założenia projektu budżetu państwa na rok 2011" przygotowanego przez Ministerstwo Finansów, do którego dotarła PAP.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (14)

  • filologini(2010-07-07 19:31) Zgłoś naruszenie 00

    Do 9 - zamordyzm ci się marzy?

    Odpowiedz
  • mikunia(2010-07-07 14:54) Zgłoś naruszenie 00

    No i wyszła cała prawda - nawet szybko. Gajowy nas okłamał z premedytacją, zresztą nie tylko on.

    Odpowiedz
  • nauczyciel(2010-07-07 14:31) Zgłoś naruszenie 00

    chcę obiecanych podwyżek

    Odpowiedz
  • Mona(2010-07-07 14:36) Zgłoś naruszenie 00

    Jestem pracownikiem zakładu budżetowego i w tym 2010 roku nie było wzrostu wynagrodzeń. Uważa, iż gwoli sprostowania tytuł artykułu powinien brzmieć: "Również w 2011 roku..." Nie róbmy z ludzi "wariatów"!

    Odpowiedz
  • kaki(2010-07-07 14:51) Zgłoś naruszenie 00

    Projekt budzetu na rok 2011 do konca lipca - czasem budzet moze ulec przesunieciu jesli sa zglaszane poprawki itp.

    Odpowiedz
  • Uczeń(2010-07-07 15:13) Zgłoś naruszenie 00

    Nauczyciele już swoje "30%" otrzymali. Tak POliczył nasz prezydent. A rachunki to on zna: jeden, dwa, trzy, pięć. O! Pięć twarzy Światowida! A nie mówiłem?

    Odpowiedz
  • mnuvb(2010-07-07 15:15) Zgłoś naruszenie 00

    najpierw zagłosowało sie na obietnice a teraz figi na wierzbie

    Odpowiedz
  • cc(2010-07-07 15:52) Zgłoś naruszenie 00

    Obiecanki,cacanki a głupim radość

    Odpowiedz
  • Nie budżetówka(2010-07-07 15:59) Zgłoś naruszenie 00

    Gwoli sprostowania nie w budzetówce też nie było podwyzki , a nawet obniżki pensji,a żołądki mamy takie same jak pracownicy budżetówki.Niejednokrotnie zakres obowiązków duzo większy.

    Odpowiedz
  • obywatel(2010-07-07 16:03) Zgłoś naruszenie 00

    ...a ja chcę...żeby wreszcie dziennikarze i te wszystkie nędzne pisarczyki miernej jakości zamknęli sie na dłuższy czas!!! ...nawet na kilka lat !!!

    Odpowiedz
  • 30%,a nawet więcej obiecał Komorowski nauczycielom(2010-07-07 16:56) Zgłoś naruszenie 00

    A Kaczyński prostował: 8,8 % ŁĄCZNIE w ciagu czterech lat rządów PO (2008-2011),czyli realnie po 2% na każdy rok.Komorowski zarzucił mu kłamstwo!
    Rozumiemy więc (widzowie,wyborcy,nauczyciele,itd.),że owszem ,budzetówka nie dostanie podwyżek,ale nauczyciele 30% i więcej ,jak obiecał Komorowski.To sprawa wiarygodności PO i Komorowskiego.

    Odpowiedz
  • super(2010-07-07 17:46) Zgłoś naruszenie 00

    To głównie inteligencja. I super - dostają w ... i nadal głosują za PO.

    Odpowiedz
  • Tuki(2010-07-07 18:28) Zgłoś naruszenie 00

    W sferze budżetowej (poza jak na razie obietnicą dla nauczycieli) nie tylko nie było wzrostu, ale nawet wyrównania inflacji - politycy i media już samo wyrównanie inflacji nazywają podwyżką, a budżetówka niczego nie chce jak tylko wyrównania.

    Odpowiedz
  • Olek(2010-07-07 18:44) Zgłoś naruszenie 00

    @10: Chi,chi,chi... ja jednak nie rozumiem.. Może nauczyciele, to co innego.
    To oni mnie uczyli a nie ja ich. I dalej nie zamierzam ich uczyć. Pan Prezydent zrobi to lepiej.

    Odpowiedz