Zmiana planu finansowego NFZ: będzie więcej pieniędzy na leki

autor: Dominika Sikora06.05.2010, 03:00; Aktualizacja: 06.05.2010, 08:58

Narodowy Fundusz Zdrowia przygotowuje pierwszą w tym roku korektę planu finansowego. Na koniec roku do Funduszu może wpłynąć o 2,5 mld zł więcej, niż pierwotnie planowano. Dyrektorzy szpitali liczą na to, że dzięki dodatkowym pieniądzom NFZ zapłaci część nadwykonań.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (5)

 • marco(2010-05-10 00:53) Zgłoś naruszenie 00

  to cieszy... A ciekawe kiedy leki nie tylko bez recepty ale też na receptę będzie można kupować taniej w aptece internetowej, takiej jak www.aptekaotc.pl ?

  Odpowiedz
 • Helikopter(2010-05-06 16:35) Zgłoś naruszenie 00

  "Jeszcze będzie pięknie jeszcze będzie norrrmalnie" !!!
  Uahahahaha !
  Mam nadzieję że wreszcie wyborcy was podsumują za to wszystko i wystawią odpowiedni rachunek

  Odpowiedz
 • nhy(2010-05-06 14:44) Zgłoś naruszenie 00

  Tzw. służba zdrowia w Polsce to fikcja. Dostanie się do lekarza specjalisty graniczy z wygraną w Lotka. Można nie dożyć... Okradanie emerytów, okradanie frajerów płacących na tzw. ubezpieczenia zdrowotne. Z pieniędzy frajerów korzystają zawsze ci sami "uwłaszczeni"...Jest PO-super!!!

  Odpowiedz
 • keyek(2010-05-06 11:21) Zgłoś naruszenie 00

  Walczą o pieniądze pacjenta
  o których ze skromności nikt nie pamięta
  lecz wszyscy wiedzą ,że o nie chodzi, choć system kuleje
  na razie jeszcze się z niego naleje

  Odpowiedz
 • ?????(2010-05-06 10:02) Zgłoś naruszenie 00

  Don ogłasza wszystkim ,że w ZUSie totalnie brakuje kasy i mówi ,wydłużyć wiek emerytalny,odebrać tym co pracowali w szkodliwych warunkach wcześniejsze emerytury bo nie płacili dodatkowych składek choć zyski z Ich pracy przedsiębiorstwa państwowe odprowadzały do budżetu ,obniżymy przyszłe emerytury które muszą być coraz niższe – to Don inaczej wszystkim mówi : Kto będzie płacił na ZUS ten frajer,ten będzie płacił na innych a sam z tego nie skorzysta ! ,lepiej mu będzie pracować na czarno lub ukrywać dochody a może ubezpieczyć się za granicą ! Dlatego twierdze , mądrego -wybraliście za Premiera!-a na poparcie dowodu :”Kilka tysięcy przedsiębiorców przestało płacić na ZUS. Opłacają składki za granicą. „z GP z 27 listopada 2009 r .
  -pieniędzy na EMERYTURY obecnie nie ma i nie będzie ,przez LIBERAŁÓW z byłej UW.! to oni wszystkim bez względu na zawód powtarzam zafundowali jednako minimalną płacę..co doprowadziło, że od takiej odprowadzane są właśnie składki na ZUS a więc też minimalne i dlatego pieniędzy w ZUSie nie ma .POlityka liberałów wychodzi jak słoma z butów.
  Czyż ON nie mówi ,ze pracujący w szkodliwych warunkach nie płacili składek !!. A zakłady Państwowe w których Oni byli zatrudnieni komu odprowadzały zyski? Co więc teraz ten Donald chce wyprzedawać- jak nie te zakłady wybudowane z pracy zatrudnionych w szkodliwych warunkach pracy?- na co chce przeznaczyć pieniądze za to uzyskane -na EURO 2012 bo mu w głowie piłka i piłka śwista , ---Chce sobie pokopać to niech kopnie siebie.
  Sam pracował na kominie i nikt nie umie się dowiedzieć ile w tej uczciwej pracy był zatrudniony. Miesiąc ,dwa a może ? Nawet w Jego życiorysie tego nie pisze. I to chyba była jego najuczciwsza praca ale nikt nie jest też pewien czy od tej pracy odprowadzał składki na ZUS?
  A emeryturę będą mu musieli płacić za cały okres cwaniakowania w SEJMIE – z czego -pytam się – z czego skoro nie produkował produktu narodowego?
  2: Kuba z IP: 84.234.1.* (2010-04-30 10:56)
  Wybiórcza napisała w 2008r"W dwa dni wyparowało 2 mld zł na nasze przyszłe emerytury Kryzys za oceanem bije w fundusze emerytalne " --TYLKO czy gazeta wybiórcza zauważyła --Ogłoszenie prywatyzacji 760 polskich firm spowodowało zapowiedź nadmiaru towaru nad chłonnością rynku co widać na POL giełdzie w która od tego czasu leci na pysk- przecena na nowe prywatyzowane firmy -polska giełda w ciągu ubiegłego roku w WIG 20 straciła --czy to możliwe aby wartość majątku tak nagle-,Ile przez to idiotyczne ogłoszenie wyparowało kasy z Polskich funduszy EMERYTALNYCH!w ciągu ubiegłego roku?popatrzcie na wykres od stycznia tego roku.
  POlityczni złodzieje -okradli zatrudnionych w szkodliwych warunkach w sposób POdwójny.
  Raz niesłusznie odbierając im wypracowane uprawnienia ,dwa :stracili- gdyż do tej pory tak zatrudniani nie mogli wcześniej zapisać się do OFE – a więc stracili podwójnie . Ale tak to jest jak Nami rządzą cymbały. !
  Dlaczego ten POlityczny złodziej nie oskarża kolesia BUZKA za rozdanie górnikom 5-letnich super-urlopów i super-wczesnych emerytur po tych super-urlopach.
  Dlaczego Jemu nie powie co o nim myśli tylko ma odwagę okradać najsłabszych.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane