Bezrobotny może odbyć praktykę w firmie

autor: Paweł Jakubczak30.04.2010, 03:00; Aktualizacja: 30.04.2010, 09:08

Pracodawcy rzadko ubiegają się w urzędach pracy o przyjmowanie na praktyki bezrobotnych w ramach przygotowania zawodowego dorosłych.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (3)

 • Rządzie a co ja będę miał za Waszą legalną PRACĘ.(2010-04-30 11:07) Zgłoś naruszenie 00

  --emerytury nie dostane gdyż jakiś CWANIAK stwierdzi ,ze znów brak w ZUSie i dalej finansuje EURO 2012 . Za obecnie wysokie składki PREMIER obiecuje coraz to niższą emeryturę,mówiąc tym samym -kto płaci ten frajer ! Ubezpieczenie chorobowe w szpitalu e-- tamm..bez dodatkowo opłacanego się nie wyleczę! - na chorobowe jak pójdę to mnie pracodawca zwolni a ZUS wypłaci mi zasiłek z najniższej 80% krajowej!!pracodawca złymi warunkami pracy doprowadzi mnie do kalectwa, nie płacąc nawet dodatku za te warunki. Rząd Politycznie okradnie z emerytury za prace w szkodliwych warunkach pracy a ZUS będzie mnie dręczył kontrolami! Renty też nie dostanę o czym świadczą przykłady obecnie zatrudnionych,-- -więc PO co mi legalnie pracować- po co płacić legalne składki ZUS z których mnie OKRADNIECIE? no niech sam Rząd powie POco -na WAS a mam Was .
  ...A Pani Fedak -czy aby odejść na emeryturę w wieku 60 lat czyli wcześniej niż dotychczas zatrudnieni w szkodliwych i niebezpiecznych warunkach pracy płaciła wyższe składki?

  Odpowiedz
 • Beata(2010-04-30 10:16) Zgłoś naruszenie 00

  Kwoty podane w tym artykule są już nieaktualne. Premia za zdany egzamin wynosi 416,80 zł (brutto za każdy pełny miesiąc programu). Osoba bezrobotna otrzymuje stypendium w kwocie 860,40 zł (brutto za 150 godzin programu miesięcznie/ w przypadku mniejszej liczby godzin kwota podlega proporcjonalnemu zmniejszeniu).

  Odpowiedz
 • Taaaaa... A i ogrodnik i elektryk nadal pozostanie(2010-04-30 10:14) Zgłoś naruszenie 00

  bez pracy. Boprzecież wszędzie zwalniają, a nie tworzą nowe stanowiska pracy.
  Ot, i cała niedorzeczność i marnotrawstwo społecznych pieniędzy!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane