Rodzice będą mogli odwołać się od decyzji o odebraniu im dziecka

autor: Michalina Topolewska08.04.2010, 03:00

Rodzice, którym pracownik socjalny i przedstawiciel policji odbierze dziecko, będą mogli złożyć do sądu zażalenie na tę decyzję.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (2)

 • tecra700(2010-04-08 11:12) Zgłoś naruszenie 00

  W ramach walki z nadmiernym przyrostem naturalnym w naszym kraju, mądre "elity" wymyśliły kolejne utrudnienie mające zniechęcić potencjalnych tatusiów do robienia dzieci. Mało tego, że nasz kraj to nie Europa, gdzie rodzinom z dziećmi realnie się pomaga, to jeszcze wprowadza się kolejne szykany, zbierając dane z donosów na temat niewygodnych dla kogoś rodzin, zakłócając mir domowy wizytami policji i pracowników socjalnych, zabierając dzieci z rodzin biologicznych, co zwiększa zatrudnienie pracowników socjalnych i "wychowawców" w danej gminie. Na osłodę "łaskawie" pozwoli się odwołać rodzicom od decyzji pracownika socjalnego do sądu.
  Całe szczęście, że już wychowałam dzieci i w miarę spokojnie żyją za granicą.

  Odpowiedz
 • dfghj(2010-04-08 12:12) Zgłoś naruszenie 00

  Raport Klubu Rzymskiego z lat siedemdziesiątych mówi, że na świece jest za dużo ludzi. Wyliczono, że w Polsce powinno być ok. max 15 mln. ludzi, żeby robaczki mogły się mnożyć. To są poważne, oficjalne raporty instytucji międzynarodowych.

  W zeszłm roku naukowcy szwajcarscy ogłosili wyniki badań nad cierpieniami roślin i wezwali do nieznęcania się nad roślinami. Jednocześnie w Szwajcarii obowiązuje bardzo liberalne prawo aborcyjne, można zabić każde dziecko prawie do dnia porodu. Nad jego cierpieniami nikt się nie pochyla, bo to jest "mój brzuch", a nie człowiek.

  No i jak to nazwać inaczej niż "cywilizacją śmierci". Idziemy w takim kierunku. Możemy dziecko zabić, ale nie możemy dać klapsa.

  Samym dzieciom będzie wolno zabić rodziców, kiedy się zestarzeją w celu obrony ich "godności".

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane