Polacy przeciwni dodatkowym opłatom za służbę zdrowia

02.03.2010, 17:01; Aktualizacja: 02.03.2010, 17:05

59 proc. Polaków uważa, że wprowadzenie częściowej odpłatności za usługi publicznej służby zdrowia to zły pomysł, nawet jeśli miałoby to usprawnić jej funkcjonowanie - wynika z najnowszego sondażu CBOS.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • oburzona(2011-02-02 11:29) Zgłoś naruszenie 00

    Niech ten złodziejski rząd WBIJE w te swoje złodziejskie łby, że WSZYSCY EMERYCI po ok. 40 LAT PRACOWALI w Polsce i PŁACILI NA SŁUŻBĘ ZDROWIA - najczęściej nie korzystając z niej (młody wiek).
    Polska OKRADŁA EMERYTÓW z ICH SKŁADEK przyznając NEDZNE , GŁODOWE EMERYTURY.
    DLACZEGO TERAZ MAJĄ PŁACIĆ ZA LECZENIE??? Z CZEGO ???
    Niech rząd skończy z finansowaniem obcych nam WOJEN - to będą pieniądze ! Niech zabierze pieniądze nikomu niepotrzebnym PARTIOM !
    Niech skończy z KORUPCJĄ!!

    Odpowiedz
  • Ada(2010-03-23 14:05) Zgłoś naruszenie 00

    Tych płatnych wizyt najbardziej boją się te staruszki, które dzień w dzień kwitną pod gabinetami i chodzą tam tylko na plotki. Zawsze jak idę do lekarza muszę się z każda wykłócać bo każda z nich zawsze twierdzi, że to ona była na daną godzinę umówiona z tym numerkiem.

    Odpowiedz
  • niko(2010-03-02 23:01) Zgłoś naruszenie 00

    No to po co kasy fiskalne dla lekarzy? Albo rybki albo ... Sa kasy fiskalne trzeba płacić!

    Odpowiedz
  • .(2010-03-02 19:00) Zgłoś naruszenie 00

    33 lata płacenia składek i jeszcze mam dopłacać !!!??? Gdzie są moje pieniądze bando złodziei z NFZ - u i MZ !!!???

    Odpowiedz
  • .(2010-03-02 18:58) Zgłoś naruszenie 00

    33 lata płacenia i jeszcze mam dopłacać !!!??? Gdzie są moje pieniądze bando złodziei z tego całego NFZ-u i MZ ???

    Odpowiedz
  • Najpierw reforma służby chorej.(2010-03-02 18:07) Zgłoś naruszenie 00

    - likwidacja przerostów administracyjnych;
    - likwidacja zbędnych szpitali /pozostałość Układu Warszawskiego/;
    - wprowadzenie kart chipowych osób ubezpieczonych;
    - uszczelnienie systemu;
    - komercjalizacja chorej służby.

    Odpowiedz
  • rys(2010-03-02 17:46) Zgłoś naruszenie 00