W styczniu bezrobocie wzrosło do 12,7 proc

23.02.2010, 14:21; Aktualizacja: 23.02.2010, 14:36

Bezrobocie w styczniu wyniosło 12,7 proc. i było o 0,8 proc. wyższe niż w grudniu ubiegłego roku - poinformował we wtorek Główny Urząd Statystyczny.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (10)

  • Sowa(2010-02-25 20:34) Zgłoś naruszenie 00

    Platforma Obywatelska Dziwki Sobiesiaka

    Odpowiedz
  • Maryla(2010-02-24 07:45) Zgłoś naruszenie 00

    Bezrobocie rośnie młodzi nie mają pracy , a starzy maja pracować i ładuje się pieniądze na aktywizację zawodową 50+ .Mam wrażenie że w tym rządzie nikt nie myśli. nie zależy im na rozsądnym gospodarowaniu tym i tak małym budzetem. Wazne że Oni mają za co życ a pospulstwo niech zdycha.

    Odpowiedz
  • Hasło PO(2010-02-23 22:04) Zgłoś naruszenie 00

    Nasze kamienice a Wasze ulice

    Odpowiedz
  • PLATFUSY RZADZA(2010-02-23 20:44) Zgłoś naruszenie 00

    GOSUJCIE NA ,,PO,,
    POJDYIECIE NA DNO!!!
    NO ULICE POLSKIE POzOstana

    Odpowiedz
  • Jojo(2010-02-23 19:49) Zgłoś naruszenie 00

    Bezrobocie rosnie i POparcie dla Platformy Obludnikow rosnie,to prawdziwy cud.Ale czy liczba POtumanionych baranow tez rosnie ?

    Odpowiedz
  • do 1(2010-02-23 19:47) Zgłoś naruszenie 00

    A ty POstkomunistycny PObarwiony i POtumaniony nieboszczyku skdzes sie tu wzial ?

    Odpowiedz
  • Karanka(2010-02-23 19:41) Zgłoś naruszenie 00

    Tak to prawda,ze Tusk dotrzymal obietnicy wyborczej dajac gwarancje naiwnym i POtumanionym "wyborcom" wiecznej tulaczki POza krajem,a jezeli POwroca to juz do piekla.Tusk dalej nawoluje" Glosujcie na mnie-barany"

    Odpowiedz
  • do 1(2010-02-23 19:11) Zgłoś naruszenie 00

    a ty spod 1 daj adres swojego hipnotyzera.. dobrze cie ogłupił.. juz nawet nie wierzysz GP

    Odpowiedz
  • olek(2010-02-23 18:44) Zgłoś naruszenie 00

    no a w sąsiednim artykule pisze, że: "Mimo kryzysu Polacy nie wracają z emigracji zarobkowej"... haha

    I co naiwni frajerzy.. macie Cud Tuska...przypomnieć wam jego obietnicę wyborczą i powrotach do kraju z emigracji? .. hihi

    Odpowiedz
  • anty wiktor(2010-02-23 16:50) Zgłoś naruszenie 00

    zjeżdżają Polacy z Anglii czy Irlandii wiec się rejestrują.
    bezrobocie to problem nie tylko Polski ale tez europy i świata niestety.

    Odpowiedz