Pielęgniarki grożą ogólnopolskim protestem

22.02.2010, 10:40; Aktualizacja: 22.02.2010, 14:03

Przewodnicząca Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych (OZZPiP) Dorota Gardias zapowiedziała w poniedziałek, że jeśli do środy nie zostanie rozwiązana sytuacja protestujących pielęgniarek z Podbeskidzia, związek ogłosi ogólnopolski protest.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (34)

  • Lord of the Budget(2010-02-22 11:15) Zgłoś naruszenie 00

    Jestesmy gotowe rozmawiać o tym,że nasze postulaty są niezmienne i nie bedziemy o nich rozmawiać. Tak wyglada stanowisko negocjacyjne pielęgniarek :-)

    Odpowiedz
  • jodyna2000(2010-02-22 11:21) Zgłoś naruszenie 00

    Bronić swojego siostry.To wy widzicie jak doktory kasę łupię za nic.Z góry zaznaczam że są lekarze którzy są uczciwi i zaznaczam że za dobrą pracę powinna być godziwa zapłata.Na każdym stanowisku.Walczcie i nie opuszczajcie Polski bo to może komuś na tym zależeć.Tu jest nasze miejsce na ziemi chcemy tutaj uczciwie pracować i godnie żyć.

    Odpowiedz
  • anty wiktor(2010-02-22 11:26) Zgłoś naruszenie 00

    do1 zgadzam się w 100%, a na dodatek tego zawsze potem wychodzą jak "Zabłocki na mydle"

    Odpowiedz
  • Maria(2010-02-22 11:57) Zgłoś naruszenie 00

    Nic tylko strajki a pracować kiedy??? chyba nie wszystkie pielęgniarki mało zarabiaja ...

    Odpowiedz
  • anty wiktor(2010-02-22 12:06) Zgłoś naruszenie 00

    problemem pielęgniarek nie jest to ze zarabiają tylko to ze lekarze dużo więcej od nich zarabiają wiec chodzi tylko przesuniecie środków płatniczych bliżej pielęgniarkom.

    Odpowiedz
  • pacjent(2010-02-22 12:09) Zgłoś naruszenie 00

    "4"chyba ty jesteś Maria po transfuzji. weż się ty do roboty i pracuj aż do śmierci może tam zrozumiesz co to znaczy "za pracę godna płaca".

    Odpowiedz
  • Janeczek(2010-02-22 12:19) Zgłoś naruszenie 00

    Zbliżją się wybory i paniusia gardias na redutę wlazła i czeka... kto na listę weźmie. A tusk nie "zagłusza" ?

    Odpowiedz
  • Obserwator(2010-02-22 12:21) Zgłoś naruszenie 00

    Macie rację Szanowne Pielęgniarki !. Uważam, że poniżej 5000 zł. w tak odpowiedzialnym zawodzie z narażeniem na wszelkie infekcje i "choróbska" nie powinno się pracować. Niech politycy oddadzą Wam te złodziejskie poselskie diety.

    Odpowiedz
  • rozbawiony(2010-02-22 12:32) Zgłoś naruszenie 00

    strajkować można było za Kaczyńskich, teraz można tylko popierać obecny rząd... Przydałyście się obecnej ekipie w nagonce na PIS, teraz spróbujcie to z PO... nawet komentarze inne jak kiedyś, trzy lata temu pielęgniarki poszkodowane a teraz nie chcące pracować... jak to się szybko zmienia ludziom optyka... :D

    Odpowiedz
  • Stara pielęgniara(2010-02-22 12:47) Zgłoś naruszenie 00

    A co pani Gardias robiła do tej pory??? Oj pewnie niedługo wybory!!!

    Odpowiedz
  • Senior(2010-02-22 13:17) Zgłoś naruszenie 00

    Jestem bardzo ciekaw dlaczego trzy lata temu Platforma Obywatelska tak gorąco solidaryzowała się ze środowiskiem Pielęgniarskim a dzisiaj już tym środowiskiem GARDZI !!!
    Czy osoby które na forum dzisiaj krytykują pielęgniarki to czasem nie bobrze opłacani członkowie młodzieżówki PO ?

    Odpowiedz
  • olek(2010-02-22 13:25) Zgłoś naruszenie 00

    no to załóżcie "białe miasteczko" przed gabinetem Tuska. Bufetowa bedzie wam przynosic kanapki i bedzie popierała wasz prostest.. haha

    Odpowiedz
  • taka jest prawda.(2010-02-22 13:26) Zgłoś naruszenie 00

    przecież dalej się solidaryzuje ale jak prezydent Kaczyński nie podpisał ustawy o służbie zdrowia w której tam było wynagrodzenia służby zdrowia, dlatego jest bałagan naród wie o tym bo wiekszosc to rozumie pokazują to sondaże a ty nie drogi seniorze.?. wiec glosuj na Kaczyńskiego to bałagan i bieda w Polsce murowana.

    Odpowiedz
  • TW(2010-02-22 13:31) Zgłoś naruszenie 00

    miernoty z PO 3 lata temu popierały pielęgniarkii krzyczały o ichkrzywdzie i małych zarobkach.
    Teraz PO ma pielęgniarki w tyłku.. haha.
    Pamiętajcie o tym szanowne naiwne panie podczas głosowania

    Odpowiedz
  • elktorat PO(2010-02-22 13:32) Zgłoś naruszenie 00

    mamy w tyłku pielęgniarki. Potrzebne nam były tylko w trakcie wyborów

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2010-02-22 13:34) Zgłoś naruszenie 00

    Ja młody i wykrztałcony członek PO chcem wyrazić swoje uwielbienie dla pana Tuska i całej jego ekipy za to, rze majonc ukończonom POdstawuwke moge ruwnierz uchodzić za intelektualiste i mieć swuj wkład w walke z kaczyzmem. POniewarz jestem notorycznie bezrobotny całymi dniami wypisuje swoje celne ówagi na temat rząduf nieudolnych kaczystów, kturzy som zakałą karzdego POlaka i te ich rządy jurz mie denerwujom i mojom mame też.I rzeby marycha wkońcu POtaniała i była do kupienia w supermarkecie. i rzeby kondony nie spadywały,boto terz wina tyh pżeklentyh kaczoruw,i mmie to pżeskadza óprawiać polityke miłości kturom nasz premier ogłosił. hyba troche błendów zrobiłem, ale ja dopiro do wieczorowej podstawowej sie zapisałem, toterz jeszcze taki wykrztałcony niejestem. Dla ciebie kochany Premieże, obiecuje robic 3 klasy w jeden rok i zaraz potem zapisać sie do PEŁO,i jakim takim ministrem jak Nowak albo i Chlebowski zostać.

    Odpowiedz
  • Dana(2010-02-22 13:37) Zgłoś naruszenie 00

    a pamiętacie tę Gardias w lisach w TVN24? Jakoś biedy po niej nie było widać. Zszokował mnie jej wygląd!!!

    Odpowiedz
  • do wiktora(2010-02-22 13:37) Zgłoś naruszenie 00

    do wiktora 89,79,6 dlaczego podszywasz się pod cudze nicki po prostu kradniesz. czy ci moderator i inni forowicze nie upominali cie o to , a ty widzę niereformowalny jesteś. twoje opinie to opinie złodzieja są wiec warte są zero.

    Odpowiedz
  • do 17(2010-02-22 13:47) Zgłoś naruszenie 00

    popłacz sie nieudaczniku... a może zanieś strajkującym pielęgniarkom kanapki? Wy w PO potraficie im współczuc i popierać ich postulaty

    Odpowiedz
  • X(2010-02-22 14:25) Zgłoś naruszenie 00

    A moze by tak zastrajkować w całej Polsce bo od tego dobrobytu już nie można wytrzymać.

    Odpowiedz