Kontrole w firmach nie będą zapowiadane

autor: Łukasz Guza19.02.2010, 03:00; Aktualizacja: 19.02.2010, 16:13

Inspekcja Pracy nie będzie musiała zapowiadać kontroli w przedsiębiorstwach, nawet jeśli prowadzą one wyłącznie działalność usługową.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (10)

  • Michał(2010-02-19 08:18) Zgłoś naruszenie 00

    Wreszcie coś drgnęło!

    Odpowiedz
  • Yoda(2010-02-19 08:40) Zgłoś naruszenie 00

    jeszcze powołajmy społeczne trójki do kontroli - byłe tylko karać...

    Odpowiedz
  • Albin(2010-02-19 08:48) Zgłoś naruszenie 00

    Czas najwyższy aby w końcu coś zrobić dla ludzi.Ale nie zapowiadane takie w handlu, to najpierw trzeba sklep skontrolowac a potem iść do biura a nie odwrotnie.PSS-y oraz GS-y notorycznie fałszują listy pracy,nadgodziny i dni wolne.Inna lista w biurze a inna w sklepie.Czas pracy kombinowanie otwarciem sklepu a zakończeniem itd.Sławno w zachodniopomorskim to najwyższy czas aby IP w koszalinie zajeła się tą miejscowością ,bo czeka nas niewolnictwo i upodlenie człowieka...

    Odpowiedz
  • 111111(2010-02-19 09:10) Zgłoś naruszenie 00

    Nie tylko Słupsk... w całej Polsce tak jest...inne dokumenty dla kontrolujących a inne dla pracodawcy.Taka teraz moda na ukrywanie prawdy.

    Odpowiedz
  • cba(2010-02-19 10:04) Zgłoś naruszenie 00

    b.dobra inicjatywa prezydenta, zapowiadane kontrole IP to nieporozumienie

    Odpowiedz
  • olek(2010-02-19 11:12) Zgłoś naruszenie 00

    Kontrolować to można darmozjadów a nie chlebodawców.

    Odpowiedz
  • Krwiopijca Pracodawca(2010-02-19 17:30) Zgłoś naruszenie 00

    PIS chce stworzyć państwo oparte na braku zaufania do wszystkich. Kto zatem w tej koncepcji będzie kontrolował kontrolerów? Może nowy super CBA?

    Odpowiedz
  • zx(2010-02-19 21:27) Zgłoś naruszenie 00

    "Chlebodawcy" :):):). Złodzieje i oszuści - to do większiści was pasuje i sami sobie zarobiliście na taką opinię. Dlatego trzeba was kontrolować i ścigać.

    Odpowiedz
  • Inspekcja Pracy Gorzów Wlkp(2010-02-24 11:17) Zgłoś naruszenie 00

    nikt mi nie chce pomóc w górkach noteckich pani dyrektor Grela zatrudnia kogo chce pracuje tam Sabina Nawrocka bez umowy już tydzien jako sprzątaczka i nic nie mogę na to poradzić. Z tego co wiem nie można pracować bez umowy.

    Odpowiedz
  • mlody(2010-03-18 09:12) Zgłoś naruszenie 00

    prosze pomurzcie tym ludziom oni pracuja po 12 godzin a sa zatrudnieni na pul etatu a sufit leci im na glowy piekarnia MARYSIA Pyskowice Oswiecimska 2

    Odpowiedz