Prezydent przedstawi projekty ustaw dla służby zdrowia

13.02.2010, 10:19; Aktualizacja: 13.02.2010, 17:04

Prezydencki minister Paweł Wypych zapowiedział, że w najbliższym czasie prezydent Lech Kaczyński przedstawi kilka projektów ustaw dotyczących służby zdrowia. "Myślę, że to jest kwestia kilku tygodni" - zaznaczył.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (11)

  • wiktor(2010-02-13 17:34) Zgłoś naruszenie 00

    i co POmatoły to prezyent ma za was pracować? Wywalcie tą salową Kopacz

    Odpowiedz
  • Poraj(2010-02-13 18:28) Zgłoś naruszenie 00

    Sabotażysta...

    Odpowiedz
  • wojtek(2010-02-13 18:31) Zgłoś naruszenie 00

    To On się zna na medycynie?
    A jaki pracowity.
    Może się weźmie nawet za stocznie.

    Odpowiedz
  • A prezydent już zdrowy???(2010-02-13 18:41) Zgłoś naruszenie 00

    Niech uzdrawia tą chorą służbę bez MAŁPEK.

    Odpowiedz
  • olek(2010-02-13 19:57) Zgłoś naruszenie 00

    Ile małpek trzeba wypić i ile zdrowasiek odmówić, aby zostać uzdrowicielem?

    Odpowiedz
  • rozbawiony(2010-02-14 08:26) Zgłoś naruszenie 00

    nawet jak te ustawy przedstawiane będą w trakcie kampanii, to są przedstawiane, są konkretne propozycje a nie show i pustosłowie... Podoba mi się, że zamiast pustosłowia i robienia pajacyków, mamy konkretne propozycje... ciekawe co nieroby z "partii miłości" wymyślą, żeby ponownie omamić społeczeństwo. Jak projekty zostaną przedstawione to duży punkt dla Prezydenta, okaże się że pracuje a nie POzeruje...

    Odpowiedz
  • Ted(2010-02-14 08:44) Zgłoś naruszenie 00

    Najpierw zawetowal ustawy reformujace slużbę zdrowia,a teraz parę miesięcy przed wyborami się obudzil , doznal olśnienia i i sam chce reformować opiekę zdrowotną.Myśli,że "ciemny lud to kupi" jako rzekl kiedys Kurski.

    Odpowiedz
  • jeszcze bardziej rozbawiony(2010-02-14 08:54) Zgłoś naruszenie 00

    re 7; ustawy reformujące służbę zdrowia ? wyprzedanie wszystkiego to reforma ? rzeczywiście propaganda obecnie rządzących działa. "ciemny lud to kupuje" ale moim zdaniem nie jest on tak ciemny jakby chcieli rządzący i część z tego ludu wystawi rachunek za kłamstwa jakich doświadczył na sobie...

    Odpowiedz
  • do olka potworka z PO(2010-02-14 09:08) Zgłoś naruszenie 00

    Biedny olus potrafi tylko o malpkach.. to poziom argumentacji komisarzy z PO.
    A gdzie te reformy PO, mieliście ich podobno pełne szuflady, a ty mij a3 rok i zadna reforma ni ezostała zrealizowana. Kundelki z PO boja sie przed wyborami.

    Odpowiedz
  • wiktor(2010-02-14 09:10) Zgłoś naruszenie 00

    Prezydent Wrocławia Dutkiewicz przytoczył rozmowę, jaką odbył. - Ktoś z PO mi się, żalił, że przeżył szok, gdy usłyszał jak rozmawiają miedzy sobą polscy politycy z PO, na temat kolegów: ten już "nie żyje", tamtego "zabijemy" jutro w południe, a z tamtym nie ma co gadać, bo on zostanie ********** .

    Jka sie mysli o wycinaniu walsnychkolegów z partii to nie ma czasu na reformy

    Odpowiedz
  • Prezydent najpierw powinien.....(2010-02-14 16:45) Zgłoś naruszenie 00

    Prezydent najpierw powinien okreslic do jakiego modelu organizacji sluzby zdrowia chce dazyc oraz jaki model ubezpieczenia zdrowotnego w przyszlosci ma obowiazywac.
    Ustawy powinny byc podporzadkowane okreslonym modelom.

    Odpowiedz