Lekarz w Afganistanie zarobi ponad 20 tys. zł.

03.02.2010, 17:03; Aktualizacja: 03.02.2010, 19:30

Resort obrony opracował system zachęt, które mają skłonić lekarzy do wyjazdów na misję w Afganistanie - motywować mają ich zarobki przekraczające 20 tys. zł. Jak powiedział PAP w środę szef resortu Bogdan Klich, MON pracuje już nad projektem rozporządzenia.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • bulba(2010-02-03 18:04) Zgłoś naruszenie 00

    całe ministerstwo zdrowia i NFZ tam wysłać

    Odpowiedz
  • wkurzony(2010-02-03 18:04) Zgłoś naruszenie 00

    Kur...wa, to emeryci, którzy przez kilkadziesiąt lat płacili podatki na to państwo, teraz muszą czekać na wizytę u specjalisty po pół roku, a na talibów i jakiś zafajdany afganistan minister z platformy lekką rączką wydaje taką kasę?

    Odpowiedz
  • Dap(2010-02-03 19:48) Zgłoś naruszenie 00

    Gdzie my żyjemy? Czy ktoś nad tym wszystkim jeszcze panuje? Za co mają tyle dostawać, kpina i ...!!!

    Odpowiedz
  • wiktor(2010-02-03 19:52) Zgłoś naruszenie 00

    gnoje z PO powariowali. za nasze podatki leczą w Afganistanie a my umieramy z głodu i zimna..tfu

    Odpowiedz
  • nie chorować(2010-02-03 22:31) Zgłoś naruszenie 00

    Po co Afganistan jak w domu 20tyś.to dodatek do pensji.

    Odpowiedz
  • marek(2010-02-03 23:44) Zgłoś naruszenie 00

    18,5 - 3,75 = 14,75. Czy to znaczy, że obecnie lekarz wojskowy zarabia minimum 14750 zł miesięcznie? Nieźle.

    Odpowiedz
  • obserwator(2010-02-06 20:33) Zgłoś naruszenie 00

    Wstyd mi za państwa komentarze. Nie ma pieniędzy, które mogą wynagrodzić ryzyko jakie ponoszą nasi lekarze jadąc do Afganistanu aby opiekować się polskimi żołnierzami, którzy tam stacjonują. Świat się zmienił i działania wojenne prowadzi się na terenach międzynarodowych. Może panowie komentujący zaniesiecie do matki w Polsce list o śmierci syna, który się wykrwawił z powodu braku opieki medycznej. Was to "wkurza", że ktoś się troszczy o życie i zdrowie ludzkie. Mnie to wkurza, że takie półgłówki jak wy chodzą po świecie i wiecznie na wszystko narzekają.

    Odpowiedz