Klub Lewicy chce liberalizacji aborcji i refundacji antykoncepcji

25.09.2008, 12:25; Aktualizacja: 25.09.2008, 12:42

Klub Poselski Lewica (KPL) zapowiada, że będzie forsował w Sejmie liberalizację przepisów dotyczących przerywania ciąży, a także wprowadzenie refundacji środków antykoncepcyjnych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (11)

  • katolik(2008-09-25 20:04) Zgłoś naruszenie 00

    Sąsiad nie wie że wychowuje moje dziecko.

    Odpowiedz
  • 666(2008-09-25 19:10) Zgłoś naruszenie 00

    Co za ciemnota tu się wypowiada, Moher na głowie i wata w głowie,

    Odpowiedz
  • tMQ(2008-09-26 12:56) Zgłoś naruszenie 00

    żadnej refundacji!!!
    leki refundowane drożeją!

    Odpowiedz
  • herman(2008-09-25 15:01) Zgłoś naruszenie 00

    Rozumiem, że jak SLD wygra następne wybory to hasła wprowadzi w czyn, bo już miało to zrobić za rządów Millera ale jakoś nie wyszło. :-)))

    Odpowiedz
  • Tym(2008-09-26 00:48) Zgłoś naruszenie 00

    Ale chamówa na tym forum panuje... A co do artykułu - czy ktoś mógłby wreszcie tym eseldowcom wytłumaczyć, że legalizacja aborcji byłaby niezgodna z Konstytucją?

    Odpowiedz
  • Zabijac ZBRODNIARZY LEWICY(2008-09-25 21:16) Zgłoś naruszenie 00

    Popieramy aborcje i autanazje dla lewicy.Jestesmy za zabijaniem kazdego zbrodniarza lewicy juz w zarodku aby sie nigdy nie kocili,a starych komuchow wykonczyc autanazja.Dlaczego by nie skoro tak krzycza.Wszyscy inni to cienota,rylko oni oswieceni wspolczesnoscia wiec mozna ich wspolczesnie powybijac aby przyszle pokolenia nie musialy patrzec na takich wieprzy.Sojrzcie na tzw .profesor Senyszyn,przeciez to zwykla ujadajaca suka,szkoda ze takich metodami abocji nie zabito aby nie ujadaly

    Odpowiedz
  • Kali(2008-09-25 20:58) Zgłoś naruszenie 00

    A ja mam pytanie... ktos chce pojezdzic na ch*** to ok, dajcie mu na prezerwatywy a jego partnerce/partnerowi na pigulki itp, a jak to nie zadziala to dajcie mu/jej na aborcje. Ja wole sobie pojezdzic samochodzikiem w nocy po miescie :) to moze moje przyjemnosci tez dofinansujecie, paliwo chociaz a jak zalicze latarnie to tak jak "wpadkowicze" moze tez zasluguje na dofinansowanie (im gratis aborcje a mnie naprawe fury) ? Tak by bylo chyba sprawiedliwie?

    Odpowiedz
  • olek(2008-09-25 16:47) Zgłoś naruszenie 00

    Najlepiej się nie pieprzyć i nie trzeba będzie przerywać a co gorsza dopłacać do antykoncepcji.

    Odpowiedz
  • gasia(2008-09-25 15:55) Zgłoś naruszenie 00

    Po co brać się z pojedyńcze sprawy skoro cały system jest do niczego? Korekty i poprawki nic nie dadzą. Problem aborcji nigdy nie będzie zadowalający choćby go sam Najwyższy zaproponował w obecnej formie nie jest najgorszy choć i też nie jest doskonały ale budzi najmniej kotrowersji. Prawdziwym problemem jest natomiast sama opieka zdrowotna polaków jak masz kasę to jeszcze jakoś idzie ale jak jej nie masz to czekasz w kolejce kilka lat o ile dożyjesz paranoja ! ! ! Dostęp do specjalistów jest conajmniej ograniczony a czasem wręcz nie możliwy a jak już się uda to nie można zastosować leczenia które daje jakąkolwiek nadzieję na przedłużenie życia bo albo nie jest zalegalizowane albo nie ma refundacji. Wiek rozwoju i nauki? nie jestem aż tak bardzo co do tego przekonana bo widzę tylko jak się cofamy w rozwoju ...

    Odpowiedz
  • Marcin(2008-09-25 14:08) Zgłoś naruszenie 00

    Najpierw dajcie pieniądze na leczenie dzieci chorych na raka!!! Wy Tylko potraficie zabijać nienarodzonych.. macie to we krwi! czerwona zaraza...

    Odpowiedz
  • prawnik(2008-09-25 13:57) Zgłoś naruszenie 00

    Ręce precz od Boga i katolików, nie damy lewakom podeptać człowieka !

    Odpowiedz