Tusk wypowiada wojnę producentom leków

autor: Anna Monkos28.12.2009, 09:10; Aktualizacja: 28.12.2009, 14:17

Premier: pieniądze na refundację trafią do pacjentów, a nie firm farmaceutycznych

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (38)

  • jodyna2000(2009-12-28 09:54) Zgłoś naruszenie 00

    JAKO PIERWSZA WYMAGA UPORZĄDKOWANIA CHORA SYTUACJA Z APTEKAMI.TUTAJ JEST PRAPRZYCZYNA ZŁA.APTEKA DLA APTEKARZA TO POWINNO BYĆ HASŁO 2010 ROKU.POZDRAWIAM:)

    Odpowiedz
  • jodyna2000(2009-12-28 09:57) Zgłoś naruszenie 00

    CHOROBA NIE POWINNA BYĆ JAK LOTERIA JEDNE LEKI REFUNDACJA 50% INNE 30% JAK PAŃSTWO STAĆ POWINNI WSZYSCY MIEĆ WIĘKSZĄ ALBO MNIEJSZĄ REFUNDACJE

    Odpowiedz
  • Kayek(2009-12-28 10:06) Zgłoś naruszenie 00

    Kto wymyślił taki tytuł , bo jest on PR=owski jak cały artykuł.

    Trzeba ukrocic zarobki posrednikow.

    Odpowiedz
  • wiktor(2009-12-28 10:52) Zgłoś naruszenie 00

    znowu herr Tyck cos obiecuje? haha
    ...rybak złowił złotą rybkę i zapytał, spełnisz moje trzy życzenia? Na to rybka, daj spokój ja jestem z Platformy, ja tylko obiecuję

    Odpowiedz
  • Janeczek(2009-12-28 11:20) Zgłoś naruszenie 00

    Premier dalej uprawia politykę wirtualną typu obiecuj obiecywać, nie przedstawił planu realnego działania rządu jak ograniczać zyski firm farmaceutycznych, czysty populizm. Donald wygłosił kolejne akceptowane hasła dla ciemniaków i na tym koniec. Jeszcze z pięć obietnic złoży do końca roku osobiście a po dwie obietnice jego kumple z rządu.

    Odpowiedz
  • marek(2009-12-28 11:44) Zgłoś naruszenie 00

    Ja apteke mam w lesie i na łące ...A wy złodzieje walczcie ,,,tylko oddajcie mi wpłacone podatki ...proste .

    Odpowiedz
  • bulba(2009-12-28 11:52) Zgłoś naruszenie 00

    posrała się bieda a teraz płacze .

    Odpowiedz
  • Chociaż jestem wrogiem PO to POpieram(2009-12-28 11:56) Zgłoś naruszenie 00

    w tym temacie i dorzucę -dostawców respiratorów tlenowych do domów ciężko chorych , sprzętu rehabilitacyjnego - to jest kasa dla wielu "kręcących LODY" -to jest żer dla SĘPÓW.!!!

    Odpowiedz
  • xxx(2009-12-28 12:00) Zgłoś naruszenie 00

    to co mówi Pan Premier nie zasługuje na komentarz,bo to jest ble,ble

    Odpowiedz
  • propaganda(2009-12-28 12:41) Zgłoś naruszenie 00

    premier ty w końcu zostań premierem a nie każdym ministerkiem. Teraz kreujesz sie na ministra zdrowia??? to PO co ci ten twój /tak zawsze głosiłeś/ rząd od siedmiu boleści...

    Odpowiedz
  • bulba(2009-12-28 12:51) Zgłoś naruszenie 00

    "Lenistwo idzie tak wolno, że bieda je dogania. " -Benjamin Franklin

    Odpowiedz
  • Niech Pan zada pytanie(2009-12-28 13:17) Zgłoś naruszenie 00

    do Pani Minister Zdrowia która powiedziała ,że zrefunduje górnikom koszty leczenia których nie pokrywa obecnie fundusz w ramach koszyka świadczeń gwarantowanych.
    Czy będzie Pani tak hojna i zrefunduje w/w koszty leczenia wszystkim którzy w ubiegłym miesiącu mieli gdziekolwiek w POlsce wypadek w pracy ?
    Proponuje aby Pani Minister refundowała to wszystko z własnych zarobków skoro albo uznaje tym samym ,ze wprowadziła w życie głupawą ustawę o min świadczeniach , albo jeżeli jej zależy na splendorze wyborczym.
    Za takie hojne stwierdzenia z naszych pieniędzy dla własnego IMEJDŻU obowiązkowo powinna stanąć przed Trybunałem Stanu – niech rozdaje ale co sama zarobi lub zmieni Ustawę dla wszystkich . Pani Minister to nie prywatny FOLWARK nawet wówczas gdy cel jest szczytny.

    Odpowiedz
  • Mieszko(2009-12-28 13:23) Zgłoś naruszenie 00

    Ja ucieszyłbym się gdyby Pan Tusk wypowiedział,chociaż raz,kilka uczciwych zdań na temat swojej działalności i na temat działalności Rządu i PO.

    Odpowiedz
  • :-)(2009-12-28 13:57) Zgłoś naruszenie 00

    A ja myślę, że nasz premier jest chory na A/H1N1 i jest teraz w stanie wysokiej gorączki. Inaczej taki stan nazywa się majaczeniem :-)

    Odpowiedz
  • KUBA(2009-12-28 13:57) Zgłoś naruszenie 00

    Propaganda temu panu najlepiej wychodzi reszta jest milczeniem.

    Odpowiedz
  • dociekliwy(2009-12-28 15:58) Zgłoś naruszenie 00

    nie wiem jakim trzeba być psycholem żeby tak tandetne zdania pisać o Tusku czysta wypocina pozbawiona logiki.

    Odpowiedz
  • bulba(2009-12-28 16:06) Zgłoś naruszenie 00

    do 15 ;Obiecanki cacanki a głupiemu choremu nocnik !

    Odpowiedz
  • uczciwa prawda(2009-12-28 16:24) Zgłoś naruszenie 00

    nasz kochany przyszły prezydent POLSKI DONALD TUSK ma racje trzeba się wziąć za producentów leków. myślę ze za rok jak zostanie prezydentem to z tym zrobi porządek.

    Odpowiedz
  • do 17 "dociekliwego" inaczej(2009-12-28 17:24) Zgłoś naruszenie 00

    a moze bys tak uzasadnił SWOJE STANOWISKO?? Gdzie w wypowiedziach jest brak logikii? Czyżbyc twierdził, że wiekszośc społecznstwa widząca nierówbstwo Tuska nie potrafi logicznie myśleć? A moze uważasz że jedynym logicznie myślaym czlowiekiem jestes ty i twój WUCU Tusk?

    Odpowiedz
  • dociekliwy(2009-12-28 17:33) Zgłoś naruszenie 00

    do20; twoja ocena rządów Tuska jest twoją i nie umajaj innym ze Tusk jest złym premierem bo to tylko subiektywne odczucie,a jak pokazują sondaże i nie tylko Tusk puki co ma największe poparcie społeczne.i myślę ze tak zostanie do wyborów prezydenckich.na koniec poza złośliwościami typu" inaczej"nic z twojej strony wypowiedzi nie wynika, a świadczy o ciebie jak najgorzej.

    Odpowiedz