Armia szuka lekarzy, inżynierów i techników

autor: Artur Radwan14.11.2009, 03:00; Aktualizacja: 14.11.2009, 15:18

Jednostki wojskowe wciąż poszukują specjalistów. W całej armii brakuje ich około tysiąca. Na znalezienie fachowców dowódcy mają jeszcze kilka tygodni. Wojsku wciąż brakuje lekarzy, osób z wykształceniem technicznym oraz inżynieryjnym od obsługi naziemnej samolotów.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Własne
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (13)

  • ranger(2009-11-14 09:14) Zgłoś naruszenie 00

    Jak likwidowali WAM,redukowali WAT i jeszcze 4 lata temu masowo wyrzucali doświadczonych lekarzy wojskowych ze szpitali i przychodni oraz z radoscią na twarzach /sam widziałem / obcinali pozostałe etaty--nikt nie myślał co będzie za 5 lat.A Ci panowie którzy to robili-teraz odpowiadają za nową reformę i budują armię zawodową!!! Powodzenia!

    Odpowiedz
  • pacodegen(2009-11-14 09:25) Zgłoś naruszenie 00

    Gratuluję SG WP wspaniałej koncepcji, a Klichowi decyzji, nie liczącej się z SPO!! Gratuluję dobrego samopoczucia!!! Jak wy możecie społeczeństwu w oczy patrzeć, przecież psujecie armię!!!

    Odpowiedz
  • szeregowy zawodowy(2009-11-14 10:03) Zgłoś naruszenie 00

    Armii nie ma kasy i dlatego ciągłe zmiany - to nie będzie profesjonalna Armia - żołnierze zawodowi ale pracownicy wojska. Bez przeszkolenia i sprzętu.

    Odpowiedz
  • M.(2009-11-14 10:41) Zgłoś naruszenie 00

    "Wtedy nikt nie będzie już wierzył, że wojsko NA PRAWDĘ szuka ochotników." - naprawdę piszemy ŁĄCZNIE.

    "Dlatego komendacji WKU wysyłają do poszukiwanych specjalistów specjalne..." - autorze artykułu, weź przeczytaj to zdanie i ogarnij się.

    Odpowiedz
  • rezerwa(2009-11-14 11:28) Zgłoś naruszenie 00

    Rząd musi pamiętać, że armia zawodowa może istnieć gdy zawsze będą dla niej zagwarantowane pieniądze. Nie możemy oszczędzać na zawodowej armii. W przeciwnym razie będzie armia zawodowa wyłącznie z nazwy.

    Odpowiedz
  • guzik(2009-11-14 15:05) Zgłoś naruszenie 00

    jak zlikwidują falę i zupactwo, to chętni się znajdą

    Odpowiedz
  • jak doprowadzić państwo do upadku(2009-11-14 17:51) Zgłoś naruszenie 00

    PLATFORMA POTRAFI WSZYSTKO ZNISZCZYC , ŻYCZE JEJ, ABY SAMA JAK NAJSZYBCIEJ SIĘ UNICESTWIŁA. w przeciwnym wypadku polsce grozi totalny rozpad i utrata niepodległości.tylko ludzie pozbawieni mózgu mogą widziec w donaldzie tusku i jego partii szansę na przyszłośc. takiego ogłupienia narodu nie było w polsce od czasów odzyskania niepodległośći w 1918 r. w ciągu 2 lat swoich rządów zniszczyli: polski przemysł stoczniowy. całkowicie uzależnili nas od dostaw gazu z rosji .doprowadzili do powolnego upadku polskie media ( nie mylić z mediami polskojęzycznymi typu tvn i im podobnymi wspierającymi antynarodową politykę za obce pieniądze)wykończyli służbę zdrowia,zniszczyli armię , wrogo nastawili społeczeństwo polskie do służb mundurowych .poddali naszą historię całkowitemu wypraniu z wartośći patriotycznych. nakłaniają obywateli do łamania prawa polskiego np. niepłacenie abonamentu RTV.stworzyli wizerunek posła ,który zachowuje się jakczłowiek bez zasad moralnych np. palikot, niesiołowski. myślę ,że to jest wystarczjącą ilość przykładów aby ta partia odeszła w niebyt.

    Odpowiedz
  • 26(2009-11-14 21:26) Zgłoś naruszenie 00

    A co już nikogo nie ma ze znajomych lub rodziny? Profesjonalistów zwolnili z wojska !!! No i kto został ?

    Odpowiedz
  • pz(2009-11-14 23:32) Zgłoś naruszenie 00

    oszczedzaja na tym co nie trzeba, niestety w tym kraju tak jest

    Odpowiedz
  • jan(2009-11-14 23:42) Zgłoś naruszenie 00

    jesli więcej beda zarabiac to fachowcy sie sami znajda

    Odpowiedz
  • zawodowy(2009-11-14 23:47) Zgłoś naruszenie 00

    nie sadzicie ze ochotnik z wykształceniem gimnazjalnym rozpoczynajacy służbe dostaje za duze wynagrodzenie ??

    Odpowiedz
  • hhh(2009-11-15 23:58) Zgłoś naruszenie 00

    Ciekawe czemu lekarze, inzynierowie i technicy nie chca podjac pracy w wojsku jak jeszcze za to armia placi.

    Odpowiedz
  • uważny czytelnik(2009-11-17 23:43) Zgłoś naruszenie 00

    Uwielbiam teksty pana redaktora Radwana. "Dlatego komendacji WKU wysyłają do tych osób specjalne zaproszenia na rozmowę" Fajnie jest się pośmiać;) I powspominać jak kiedyś GP była poważnym pismem...

    Odpowiedz