MEN: niepełnosprawne dzieci z ośrodków wychowawczych powinny w weekendy trafiać do rodzin zastępczych

18.09.2008, 18:02; Aktualizacja: 18.09.2008, 18:17

Dzieci niepełnosprawne z ośrodków wychowawczych w okresie wolnym od nauki powinny przebywać w tych placówkach albo trafiać do rodzinnych domów dziecka lub rodzin zastępczych - uważa podsekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej Zbigniew Włodkowski.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (2)

  • EDYTA(2009-01-14 23:49) Zgłoś naruszenie 00

    MOIM ZDANIEM DZIECI POWINNY PRZEBYWAC TAM GDZIE BĘDZIE IM DOBRZE! ZADEN DOM DZIECKA ANI OSRODEK NIE ZASTĄPI PRAWDZIWEJ MILOSCI DZIECKU KTORE DAJE RODZIC. TAKIM DZIECIOM BRAKUJE NAJ BARDZIEJ MILOŚCI POCZUCIA BESPIECZEŃSTWA,WARTOŚCI ONE NIE CHCA BY LUDZIE SIE NAD NIMI UZALALI ONE CHCĄ BYC POSTRYEGANE TAK JAK NORMALNE DZIECI. MOIM ZDANIEM NAJ WIEKSZY PROBLEM W NASZYCH CZASACH TO BRAK MILOŚCI DO BLIZNIEGO JEST EGOIZM I TYLKO EGOIZM LUDZIE JAK WIDZĄ TAKIE DZIECKO WZDYCHAJA ALE ZEBY POMUC MU TO NIE WTEDY TO JUZ ICH NIE MA!!! DENERWUJE MNIE TO ZE LUDZIE SA FAUSZYWI.DZIĘKUJE

    Odpowiedz
  • Małgorzata(2009-11-16 19:38) Zgłoś naruszenie 00

    Masz racje Edyto - ja tez tym jestem zdenerwowana- współczucie jakie te dzieci biedne- ale jest tez i wiele osób które chcą pomagać myślałam o rodzinnym domu dziecka ale tu ile jest przeszkód każdemu się odechciewa- to nie ludzki jednostkowy egoim to nasze przepisy nasze prawo za którym niestety stoją ludzie i znowu ludzie.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane