Szykuje się rewolucja w systemie pośrednictwa pracy

12.10.2009, 15:42; Aktualizacja: 12.10.2009, 15:53

Urzędy Pracy w Krakowie, Rzeszowie i Gdańsku będą realizowały pilotażowe programy, których celem będzie zwiększenie skuteczności pośrednictwa pracy oraz skrócenie czasu poszukiwania zatrudnienia przez osobę bezrobotną. "Szykuje się rewolucja w systemie" - uważają specjaliści.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (4)

 • sceptyk(2009-10-13 07:31) Zgłoś naruszenie 00

  do cenzury w moim tekscie nie ma żadnego zwrotu nadajacego się do ocenzurowania

  Odpowiedz
 • sceptyk(2009-10-13 07:30) Zgłoś naruszenie 00

  Jest realizacja pseudointelektualnych dywagacji i pomysłow majacych ukryć skutki ideologii Komitetu Obrony Robotników i jego mocodawcow , Wolnych Związków Zawodowych i ich mocodawców oraz polskich Biskupów liberałow i libertynów stanowiacych kierwownicrwa organizacyjnw i ideologiczne postsolidarnosciowych partii poltycznych oraz ich dchownych moderatorów czyli obecnego Episkopatu.

  Licza bezrobotnych jest zwiazana z licza miejsc pracy a nie odwrotnie.

  Jest to realizacji mysli intelektulanej Talmudu i innych nauk mniemanych przelewanie z próznego w prózne

  Odpowiedz
 • irmszy(2009-10-12 19:47) Zgłoś naruszenie 00

  To nic nie da poniwaz w niektorych urzedach pracy panuje nielad nie powinno miec miejsca dla niepelnosprawnych w tych MUPR tylko w Funadacjach FUGA MUNDI aby tak osoba nawet ze stopniem lekkim mogla swobodnie zarejestrowac sie w takiej Fundacij i byc ubezpieczona miec takie prawa jak w MUPR Tam są szkolenia i rozne nie stresujące rozmowy i przygotowania do zdobycia pracy Tylko narazie psuje ta ustawa z zatrudnianiem ze stopniem znacznym i umiarkowanym ze pracodawca poszukuje pracownika z taka grupą aby otrzymac dotacje z PEFRON Ta ustaw powinna byc zmieniona

  Odpowiedz
 • MB(2009-10-12 19:32) Zgłoś naruszenie 00

  i "będzie on prowadzony za rękę". Gdzie? w ciemny zaułek, żeby dostał w głowę, aby bezrobotnego się pozbyć, w regionie strukturalnego bezrobocia dla osób po 55+. Nie róbcie sobie kpin z ludzi bezrobotnych po 15 latach bezrobocia.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane