Międzynarodowe Targi Pracy Warszawa 2008, które odbędą się 29 października w salach wystawienniczych Pałacu Kultury i Nauki, to największe takie wydarzenie na mazowieckim rynku pracy. Gośćmi honorowymi targów będą pracodawcy z Belgii, Holandii i Luksemburga. Patronat honorowy objęli: prezydent miasta stołecznego Warszawy, marszałek województwa mazowieckiego oraz ambasadorzy Belgii, Holandii i Luksemburga.

Ideą targów jest promocja najlepiej rozwijających się firm i udzielenie im pomocy w znalezieniu wykwalifikowanych pracowników. Targi będą też świetną okazją do zaprezentowania firmy na szerokim międzynarodowym forum wystawców.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Biuro Polityki Społecznej Urzędu m.st. Warszawy, Centralny Ośrodek Aktywizacji Zawodowej w Warszawie, Fundacja TUS, Stowarzyszenie PSO-UU, Uniwersytet Warszawski, Urząd Pracy m.st. Warszawy, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie; Partnerami organizacyjnymi są: Hotel Hilton, PKN Orlen i Med-Expert.

Warto podkreślić, że ubiegłoroczna edycja zgromadziła 130 wystawców z kraju i zagranicy oraz blisko 9 tys. osób poszukujących pracy.

Pracodawcy zainteresowani wzięciem udziału w targach mogą uzyskać szczegółowe informacje i pobrać formularz zgłoszeniowy ze strony internetowej www.mtp.um.warszawa.pl.

Udział w targach jest bezpłatny zarówno dla pracodawców, jak i osób odwiedzających.

Warto pospieszyć się z nadesłaniem formularza, gdyż lista zgłoszeń zostanie zamknięta już 1 października.