Piecha po zarzutach o korupcję zrezygnuje z kierowania sejmową komisją zdrowia?

13.09.2008, 12:48; Aktualizacja: 13.09.2008, 14:33

Goście "Salonu Politycznego" Trójki nie są zgodni co do przyszłości szefa sejmowej komisji zdrowia Bolesława Piechy z PiS. W wydziale zamiejscowym Prokuratury Krajowej w Krakowie toczy się śledztwo w sprawie domniemanej korupcji byłego wiceministra zdrowia przy wpisywaniu środka farmakologicznego na listę leków refundowanych.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (6)

 • navigator53(2008-09-30 09:21) Zgłoś naruszenie 00

  Jak to się ma do tego co było kiedyś,że każdy emeryt i rencista miał darmowe leki a pracujący 70% zniżkę.Było na wojsko,milicję,kolej na wszystko.Teraz nie ma na nic, ponieważ rządzący biorą potężne pieniądze a reszta głodowe płace taka jest prawda.Nigdy u nas nie będzie lepiej.

  Odpowiedz
 • prawnik(2008-09-15 10:44) Zgłoś naruszenie 00

  Pewnie może i wynajmuje mieszkanie na zasadach komercyjnych. Tylko z cichym dofinansowaniem pewnego sponsora. To jest skandal, że przy takich zarzutach facet w ogóle nie widzi problemu w tym, że nie powinien dalej kierować sejmową komisją. Niech życie IV RP. Tam, gdzie oskarżani sa inni, jest skandal i afera, bo są "zarzuty prokuratorskie". Tam gdzie nasi - także (bo ich rzekomo upolityczniona prokuratura niesłusznie oskarża).

  Odpowiedz
 • Takapowinna byc reforma(2008-09-15 06:01) Zgłoś naruszenie 00

  Każdy ubezpieczony powinien być leczony ze swojego indywidualnego konta zdrowotnego na które powinny wpływać składki zdrowotne i opłacać leczenie czekami z tego konta kontrolując w ten sposób samemu koszty leczenia, --- młodzi powinni dostawać coś w rodzaju kredytu zdrowotnego. Kto zużył własne środki po powrocie do zdrowia płacił by wyższą składkę aż sobie konto ponownie uzbiera.No cóż zdrowie też kosztuje i często się je traci tylko dlatego ,że samemu się je nie szanuje. Lekarze wystawiali by rachunki które by pacjenci mogli kontrolować i nawet zasądzać a pacjent z wypadku chroniąc własne konto zdrowotne sam dochodził by roszczeń od sprawcy szkody np. z jego OC,lub upoważniał by firmę ubezpieczeniową do dochodzenia tego roszczenia.Ci którzy by mieli duży limit środków na własnym koncie a nie chorowali mogli by płacić później niższe składki jako zachętę za dbanie o zdrowie -jak z OC samochodowym.
  Ale jak przez to uszczelnił by się system? --I Pawlaki musieli by też płacić a nie żerować na pozostałym społeczeństwie.

  Odpowiedz
 • olek(2008-09-13 21:19) Zgłoś naruszenie 00

  Zdejmijcie tego typa bo jak go widzę to żygaćmisię chce.

  Odpowiedz
 • Baca(2008-09-13 15:09) Zgłoś naruszenie 00

  Kostnicz cos tak sie pospieszyl.No ale jesli musisz no to pa.Pozdrow wszystkich z PiS.Ja sie nie spiesze ,Rydzyk winny mi jes tauzena,Poczekam moze sie wykoapie w geo.

  Odpowiedz
 • kostnicz(2008-09-13 13:54) Zgłoś naruszenie 00

  Zafajdana cała służba zdrowia przez POwców.
  Rugują kompetentne osoby. Trzeba uważać żeby nie dokonali ostatecznego rozwiązania z pacjentami.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane