Do 1100 zł wzrośnie stypendium szkoleniowe

autor: Paweł Jakubczak11.09.2008, 03:00; Aktualizacja: 29.10.2008, 16:12

zmiana prawa - Osoba bezrobotna, która podczas szkolenia zawodowego finansowanego przez urząd pracy znajdzie pracę, nie będzie zwracać kosztów nauki.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

  • rolo(2008-09-11 10:27) Zgłoś naruszenie 01

    I po co to wszystko - jest dobrze to trzeba trochę powywracać

    Odpowiedz
  • urzędnik(2008-09-11 12:26) Zgłoś naruszenie 00

    Nie ma żadnych konsekwencji .do poz 3

    Odpowiedz
  • GN(2008-09-26 16:53) Zgłoś naruszenie 00

    Ja jestem na bezrobociu 18 miesięcy,póżniej zmniejszą mi do 12 i co ,myślą że jak Omi dadzą 240 zł więcej przez 3m-ce ,to ja się bardzo wzbogacę. O

    Odpowiedz
  • Kwiatuszek(2008-09-12 09:59) Zgłoś naruszenie 00

    Dziękuję bardzo za odpowiedź, do poz. 4.

    Odpowiedz
  • jestem bezrobotnym emerytem 35-lat pracy i 700zł. emerytóry czy ja mógłbym się załapać na to 1103zł.(2008-09-11 15:36) Zgłoś naruszenie 00

    b

    Odpowiedz
  • Pola(2008-09-11 12:31) Zgłoś naruszenie 00

    NAleży wyodrębniić Centra Aktywizacji bo bo tylko wtedy będzie czas na zajęcie się aktywizacją osób zarejestrowanych.

    Odpowiedz
  • Kwiatuszek(2008-09-11 11:15) Zgłoś naruszenie 00

    3: A co z tymi, którzy podczas szkolenia nie znajdą pracy? Czy będą musieli zwrócić koszty szkolenia? Proszę o odpowiedź kompetentną osobę.

    Odpowiedz
  • abcde....(2008-09-11 07:26) Zgłoś naruszenie 00

    Nie rozsmieszajcie mnie - zlozylem wniosek o szkolenie w marcu - do dzisiaj PUP Szczecin nie wie czy szkolenie sie w ogóle odbedzie!! Jednoczesnie jestem totalnie zalatwiony, bo mozna zlozyc tylko wniosek o JEDNO SZKOLENIE! NO WIEC SIE PYTAM CZY MAM WYCOFAC TEN CO MAM i zlozyc wniosek o inne - tez niezle - a babka mi na to, ze tez nie wiedza kiedy to drugiei i czy w ogóle sie odbedzie! Rece opadaja!! Na jake chole--- oni te listy "planowanych "szkolen w ogóle sporzadzaja- jest dla mnie absolutnie niezrozumiale??? Za to odbyly sie szkolenia, jak tipsy na paznokcie przyklejac! GRATULUJE!!!
    To tyle w temacie... i nie chodzi mi tutaj o kase - tylko o wieksze szanse na rynku pracy - no ale sie pewnie ja z takim podejsciem w tym kraju z choinki urwalem...

    Odpowiedz