Pikieta rodziców niepełnosprawnych dzieci przed kancelarię premiera

09.09.2009, 11:59; Aktualizacja: 09.09.2009, 13:26

Pod hasłem "Samą miłością dzieci nie nakarmimy" prawie 200 osób - rodziców dzieci niepełnosprawnych oraz kilkunastu ich podopiecznych - pikietuje w środę kancelarię premiera.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

  • klan125(2011-07-17 23:42) Zgłoś naruszenie 00

    Matka chorego na autyzm syna.
    TO WSTYD DLA MNIE POLKI, ŻE ŻYJĘ W TAKIM KRAJU !!! NIE MA PORZĄDNEJ OPIEKI A SZCZEGÓLNIE DLA RODZIN CHORYCH DZIECI NIEULECZALNIE. NIE MOGĘ PRACOWAĆ LECZ ZAJMOWAĆ SIĘ SYNEM . GROSZE, KTÓRE NASZE PAŃSTWO NAM OFERUJE TO ŚMIECH !!! PODOBNO JESTEŚMY W UNII. REHABILITACJA TAKIEGO DZIECKA JEST TAK KOSZTOWNA,ŻE OPRÓCZ TEGO NIE DLA TAKICH DZIECI ZA WIELE NIC NA KASĘ CHORYCH. WSZYSTKIM TRZEBA PŁACIĆ I TO SŁONO ALE SKĄD WZIĄŚĆ CHYBA Z PORTFELA NASZEGO PREMIERA!!!

    Odpowiedz
  • Beata(2010-02-08 16:28) Zgłoś naruszenie 00

    80 zł na rehabilitację na cały miesiąc, gdzie jedna wizyta rehabilitanta tyle kosztuje!!! Kpina i żarty z ludzi biednych!!!

    Odpowiedz
  • Waldemar(2009-09-10 20:09) Zgłoś naruszenie 00

    Kochani, głowa do góry to dopiero początek, mały kroczek w robieniu wstydu Rządowi. Koniec z Dyskryminacją Niepełnosprawnych Oni są obywatelami RP
    i Obowiązkiem tego Państwa jest dbać o swoich obywateli, zabezpieczyć im wszelkie możliwości i środki do godnego życia i funkcjonowania w społeczeństwie. Teraz Pikieta, jak nic to Protest i tak do skutku. Pozdrawiam Wszystkich uczestników Pikiety i tych którzy nie mogli dojechać.

    Odpowiedz
  • Matka(2009-09-09 22:29) Zgłoś naruszenie 00

    To o czym Ja myslalam ,ktos zrealizował .Ja juz 18 lat tak wegetuje z dzieckiem ktore ma Zespol Downa .Rzygać mi sie chce na to wszystko juz!!!Pewnie nasze dzieci są nie RENTOWNE dla naszego panstwa wiec po co dawac im jakie kolwiek pieniadze !! Tak z pewnoscia mysli nasz rząd!!!

    Odpowiedz
  • mis(2009-09-09 21:38) Zgłoś naruszenie 00

    kiki bardzo dobrze piszesz dla nas szarych ludzi nic nie ma dla polityków na wszystko starcza ( na nowe auta, premie) a nam żałują pare złotych.

    Odpowiedz
  • nienormalny(2009-09-09 15:12) Zgłoś naruszenie 00

    Ale dziwne nic o tym nie znalazłem na Tuskowej TVN 24 czyt ktos to widział na ich portalu ?

    Odpowiedz
  • SOPOT(2009-09-09 14:04) Zgłoś naruszenie 00

    NA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNE EMERYTA RENCISTÓW PEOWCYUBOWCY MÓWIĄ NIEMA KASY A DLA NAUCZYCIELI NIEROBÓW DARMOZJADÓW SĄ TO HANBA WSTYD RYZY NARKOMANIE

    Odpowiedz
  • ~~kiki(2009-09-09 13:44) Zgłoś naruszenie 00

    Kosz i laurki dla Rudego Donka. He, he- podobnie jak za Stalina, ludzie zdychali z głodu i ponizenia i słąli laurki do swojego Wielkiego Wodza. Ale dobrze się dzieje, Polak jak nie dostanie dobrze po du..e, to nie zrozumie, że Rudy i jego banda z PO, to kontynuacja komuny tylko w innym sosie podana.

    Odpowiedz